استانهای کانادا

استانهای کانادا را بهتر بشناسید !کشور کانادا دارای 10 استان می باشد،علاوه بر این سه قلمرو در سمت شمال نیز دارد.استانهای کانادا عبارتند از:
آلبرتا، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور، نوا اسکوشیا، انتاریو، جزیره پرنس ادوارد، کبک و ساسکاچوان. سه قلمرو شامل قلمرو نورث وست، نونووت و یوکون هستند.

تفاوت استانهای کانادا و قلمروها در مسائل مربوط به اداره آنهاست.اساسا قلمروها زیر نظر مجلس کانادا هستند،با هم گروه بندی شده و تحت دولت فدرال اداره می شوند.از سوی دیگر استانها خود توانایی قانونی برای تصمیم گیری دارند.این عدم تعادل در قدرت به تدریج اصلاح می شود و قدرت تصمیم گیری محلی به قلمروها اعطا می شود.

تفاوت بین یک استان و یک قلمرو مربوط به حکومت آنهاست. اساسا، سرزمین ها قدرت را تحت اختیار مجلس کانادا تحویل داده اند؛ آنها با هم گروه بندی می شوند و توسط دولت فدرال حکومت می کنند. از سوی دیگر، استان ها توانایی های قانونی خود را به درستی در اختیار دارند. این عدم تعادل قدرت به تدریج اصلاح می شود، با قدرت های تصمیم گیری محلی به سرزمین ها اعطا می شود.

هر یک از این استانها جذابیت های منحصر به فرد خود را برای بازدید کنندگان دارد و دارای سازمان گردشگری برای کمک به برنامه ریزی سفر می باشد.مسیرهای پیاده روی،دریاچه ها،پدیده های طبیعی زیبا در قسمت های مختلف وجود دارد.با این حال بعضی از این استانها دارای شخصیت ها و زمین های منحصر به فردی می باشند.در مهاجران فردا اطلاعات 10 استان از غرب به شرق و قلمروها آورده شده است.امیدوارم این مطالب به شما کمک کند تا بهتر با این کشور آشنا شوید.

در ادامه برای خواندن اطلاعات مربوط به هر استان به لینک های مربوطه مراجعه کنید:

بریتیش کلمبیا British Columbia

آلبرتا Alberta

New Brunswick نیوبرانزویک

سیروس احمدی
سیروس احمدی
سیروس احمدی با نزدیک به یک دهه تجربه در امور مهاجرت کشور استرالیا و نیوزلند بعنوان کارشناس رسمی مهاجرت کشور استرالیا با کد شناسه MARN:0854826 و کارشناس رسمی مهاجرت نیوزلند میباشند. بعنوان مشاور مهاجرت امور مهاجرت خدمات مشاوره خود را علاوه بر متقاضیان، بصورت هفتگی از طریق رادیو نشاط استرالیا و همایش های سالیانه در ایران برگزار میگردد. دفاتر مرکزی ایشان در استرالیا سیدنی شرکت Go to Australia Ltd و در ایران با نام شرکت "مهاجران خوش آتیه" شناخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت