اصلاحات احتمالی ویزاهای مهارتی استرالیا2019

در سال 2019 اقداماتی احتمالا لحاظ شود که در لایحه جدید 2019 اطمینان حاصل شود دارندگان ویزای جدید اسکیل ایالتی مطابق با اقدامات فعلی اعمال شده برای دارندگان ویزای اقامت دائم،به خدمات دولتی دسترسی خواهند داشت.

این لایحه موارد زیر را اصلاح می کند:

قانون نظام مالیاتی جدید (کمک به خانواده) سال 1999

قانون خدمات معلولیت 1986

قانون تضمین حق منصفانه 2012

قانون حمایت از آموزش عالی 2003

قانون طرح ملی بیمه ناتوانی 2013

قانون پرداخت والدین 2010

قانون تأمین اجتماعی 1991

این لایحه برای دارندگان هر دو ویزای 491 و 494 اعمال می شود.

اصلاحات در این لایحه روی سیاستی تأثیر می گذارد که دارندگان این ویزاهای مهارتی موقت دسترسی به پرداخت های رفاهی و خدمات دولتی به عنوان دارندگان ویزا دائم را داشته باشند. این امر در واقع مسیری را برای اقامت دائم فراهم می کند.

این تمهیدات همچنین اطمینان حاصل می کند که دارندگان ویزای موقت مهارتی ایالتی (در مقایسه با دارندگان ویزاهای اسکیل دائمی که در مناطق کلانشهر هستند )وضعیت متفاوتی نداشته باشند.

این لایحه امروز برای دومین بار مطرح شده است.

سیروس احمدی
سیروس احمدی
سیروس احمدی با نزدیک به یک دهه تجربه در امور مهاجرت کشور استرالیا و نیوزلند بعنوان کارشناس رسمی مهاجرت کشور استرالیا با کد شناسه MARN:0854826 و کارشناس رسمی مهاجرت نیوزلند میباشند. بعنوان مشاور مهاجرت امور مهاجرت خدمات مشاوره خود را علاوه بر متقاضیان، بصورت هفتگی از طریق رادیو نشاط استرالیا و همایش های سالیانه در ایران برگزار میگردد. دفاتر مرکزی ایشان در استرالیا سیدنی شرکت Go to Australia Ltd و در ایران با نام شرکت "مهاجران خوش آتیه" شناخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت