انتخاب شهر برای زندگی در کشور کانادا چگونه است؟

انتخاب شهر برای زندگی در کانادا

انتخاب شهر برای زندگی در کانادا

در این مقاله قصد دارم در کوتاهترین زمان، شما را در انتخاب بهترین شهر جهت زندگی کمک کنم.

در ابتدا لیستی بهترین شهر های کانادا برای زندگی:

1-اتاوا (کبک): از نظر وسعت چهارمین شهر بزرگ کاناداست و همچنین پایتخت سیاسی کشور کانادا نیز هست.

2-سنت آگوستین(کبک): این شهر قسمتی از شهر کبک بوده که چند سالی است که از شهر کبک سیتی جدا شده است. از ویژگی های این شهر می توان به جمعیت بسیار کم آن اشاره کرد.

3- اک بی (بریتیش کلمبیا): این شهر که سومین شهر برتر کانادا برای زندگی شناخته شده در جنوب جزیره ونکوور و ایالت بریتیش کلمبیا واقع شده است.

4-نورث سانیچ(بریتیش کلمبیا): این شهر در شمال ویکتوریا و جنوب ونکوور قرار گرفته که در سال گذشته (2016) بهترین مکان برای مهاجران تازه وارد به کانادا شناخته شد.

5-وی برن(ساسکاچووان): نهمین شهر بزرگ در این استان است که در فاصله 70 کیلومتری مرز امریکا قرار گرفته است.

 

 

 

با توجه به اینکه در انتخاب محل زندگی همواره فاکتور های متفاوتی با توجه به موقعیت سنی، شغلی، آب و هوایی … وجود دارد ممکن است این آمار ها اصلا به درد شما نخورد(شهر هایی که در بالا لیست شده اند). در این قسمت شما را با لینکی از وب سایت “مانی سنس” آشنا خواهم کرد که از برجسته ترین سازمان های آماری کانادا محسوب می شود.

در سمت چپ وب سایت ویژگی های مورد نظر خود را اعمال کنید و از دقیق ترین آمار با توجه به انتظارتان بهرمند شوید و به هیچ آمار سلیقه ای از سوی سایت های دیگر اعتنا نکنید.

 

 

 

http://www.moneysense.ca/canadas-best-places-to-live-create-your-own-ranking/

 

 

ضمنا در نظر داشته باشید که پراکندگی جمعیت مهاجران در کشور کانادا بسیار نامتوازن است به گونه ای که حدود 70 درصد جمعیت شهر های بزرگ مانند مونترال، تورنتو و ونکوور را مهاجران تشکیل دادند و این آمار مهاجران در شهر های کوچک چیزی در حدود 5 درصد می باشد. اگر به میزان درآمد سالیانه در این شهر های نگاه کنید متوجه می شوید که با توجه به زیاد بودن نیروی کار مهاجر در این شهر ها،میزان درآمد سالیانه نیز کمتر می بتشد.

 

 

 

سیروس احمدی
سیروس احمدی
سیروس احمدی با نزدیک به یک دهه تجربه در امور مهاجرت کشور استرالیا و نیوزلند بعنوان کارشناس رسمی مهاجرت کشور استرالیا با کد شناسه MARN:0854826 و کارشناس رسمی مهاجرت نیوزلند میباشند. بعنوان مشاور مهاجرت امور مهاجرت خدمات مشاوره خود را علاوه بر متقاضیان، بصورت هفتگی از طریق رادیو نشاط استرالیا و همایش های سالیانه در ایران برگزار میگردد. دفاتر مرکزی ایشان در استرالیا سیدنی شرکت Go to Australia Ltd و در ایران با نام شرکت "مهاجران خوش آتیه" شناخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت