بهترین محل ها برای کار در استرالیا

بهترین محل های کار استرالیا به عنوان یکی از بهترین کشورها برای کار در جهان به شمار می آید. توسعه وسیع در استرالیا، پرداخت بهتر و بیش از 240 روز آفتاب یک سال، آن را برای گردشگران خارجی بسیار مناسب می کند تا به دنبال یک محل جدید برای زندگی و کار باشند. استرالیا ممکن است که در پایین نقشه جهان قرار داشته باشد، اما در بالای لیست کشورهای محبوب برای مهاجرت افراد و یافتن کار برای کسانی که قصد دارند تا باقی عمر حرفه‌ای خود را به عنوان شهروند این کشور در این کشور مشغول فعالیت اقتصادی باشند می باشد.در این مطلب مهاجران خوش آتیه مرجع مهاجرت به استرالیا برای شما بهترین محل های کار استرالیا را معرفی می کند.

یک اقتصاد قوی، چشم اندازی متنوع و رشد جمعیت براساس برنامه جامع رشد جمعیتی که سالهاست باعث کنترل جمعیت این کشور اقیانوسیه ای شده است؛ گوشه‌ای از دلایلی است که بسیاری از مسافران تصمیم می گیرند که حقوق خود را در زندگی کردن در آن محل کسب کنند. استرالیا به طور متوسط فرصت های طلایی را برای مهاجران و همچنین کارمندان داخل کشور فراهم کرده است.

ما 5 بهترین شهر که از بهترین شهرهای این کشور به شمار می‌روند را برای شما به طور خلاصه برای شما بررسی می کنیم.

بهترین محل های کار استرالیا|مکان پنجم : هوبارت

هوبارت – پایتخت تاسمانی – یک بندر برای اوقات فراغت و کوهنوردی به آنتارکتیکا یا قطب جنوب است. این محل یکی از بهترین محل های کار استرالیا است.با هزینۀ متوسط ۵۲ هزار دلار استرالیا در سال و نرخ بیکاری تنها 6.4٪، پیدا کردن کار برای هیچ‌کس سخت نیست. این شهر به عنوان یک مرکز مالی و اداری برای تاسمانی محسوب می شود. این بندر دریایی به طور متوسط شلوغ است که عمدتا خطوط کروز را به قطب جنوب می برد.

همچنین در حال رشد و پیشرفت در زمینه واردات و صادرات نیز می باشد. سایر صنایع پر رونق در این شهر شامل کارخانه های کاتامان، پالایشگاه های سنگ معدن، ذوب های روی، کارخانه های بزرگ و بسیاری از خرده فروشی های خرده فروشی است. هوبارت همچنین میزبانی خوبی برای کارخانه کادبوری است که برای تولیدات شکلات کادبوری که برای کل نیمکره جنوبی شهرت خاصی دارد؛است. صنعت شراب در طول دو دهه گذشته در Hobart پیشرفت فراوانی داشته است، تاکستان های محلی تولید شراب محلی را باعث شده اند و همیشه به خوبی کار می کنند. گردشگری نیز در هوبارت بسیار مهم است.

جشنواره های فرهنگی در سراسر شهر برگزار می شود، یک موزه بزرگ، باغ گیاه شناسی و رویدادهای ورزشی سراسر کشور که برای بازی های خانگی و دور به هوبارت می آیند.

مطالب زیر را هم بخوانید:

دانشگاههای برتر استرالیا

قوانین مهاجرت به استرالیا

مکان چهارم : بریزبین

بریزبن پایتخت کوئینزلند است. به گفته دولت کوئینزلند، این شهر سومین شهر پرجمعیت در استرالیا است. با میانگین حقوق 59500 دلار استرالیا و نرخ بیکاری حدود 7٪، جای تعجب نیست که بریزبن یکی از بهترین شهرهای استرالیا برای پیدا کردن برای افراد جوپیای کار در زمینه‌های فنی باشد. کسانی که در بریزبن زندگی کرده اند، هرگز نمی خواهند شهر را برای رنگ‌آمیزی پیوسته آن در آب و هوای شگفت انگیز و مردم دوست‌داشتنی اش ترک کنند. بریزبن یکی از مهمترین مراکز کسب و کار در استرالیا است. به رغم رکود جهانی، این کشور رشد اقتصادی بسیار قدرتمندی را تجربه می کند. بخش مالی، بخش عمومی، فناوری اطلاعات و صنایع مدیریتی آن نیز رشد می کند، چرا که فرصت بسیاری برای مهاجرین در این شهر فوق العاده وجود دارد.

مکان سوم : ملبورن

پایتخت ویکتوریا، نام ملبورن تقریبا مترادف با استرالیا است , و این نام در سراسر جهان مشهور است که به طور عمده استرالیا است. کارکنان در ملبورن ویکتوریا متوسط حقوق و دستمزد آن در حدود ۶۰ هزار دلار استرالیا است. مشاغل محبوب در ملبورن عبارتند از طراح گرافیک ( گرافیست )، حسابدار و مدیریت عملیاتی که بین سال مالی AU 50،473 و AU 84،277 دلار در سال پرداخت می شود. صنایع محبوب در ملبورن خدمات فناوری اطلاعات (IT)، خرده فروشی و خدمات مالی است. ملبورن در آموزش و پرورش، سرگرمی، مراقبت های بهداشتی، تحقیق و توسعه، گردشگری و ورزش جایگاه بسیار خوبی داردو هفتمین بار در طول زندگی به عنوان شهر زندگی می شود. این مرکز همچنین در میان 15 کشور برتر جهان در فهرست مراکز مالی جهانی رتبه بندی شده است.

مطالب زیر هم ممکن است دوست داشته باشید:

آخرین تغییرات ویزا والدین و توریستی

جاذبه های دیدنی استرالیا را بشناسیم

مکان دوم : کانبرا

کانبرا پایتخت استرالیا و بزرگترین شهر قاره استرالیا و اقیانوسیه محسوب می‌شود که خط ساحلی ندارد. در کانبرا، پایتخت استرالیا (ACT)، حقوق و دستمزد متوسط ​​AU $ 62،015 است. شغل های محبوب در کانبرا عبارتند از ، مدیر خرده فروشی، دستیار اجرایی و مشاور مدیریت که بین 50،925 دلار AU استرالیا و 84،966 دلار AU استرالیا در سال درآمد کسب می کنند.بنابراین جز بهترین محل های کار استرالیا محسوب می شود. صنایع محبوب در کانبرا عبارتند از: خدمات فناوری اطلاعات (IT)، مشاوره و مشاوره فناوری اطلاعات (IT). کانبرا به عنوان پایتخت، میزبان بسیاری از آثار و نشانه های ملی است. برخی از شناخته شده ترین آنها عبارتند از: یادبود جنگ استرالیا، گالری پرتره ملی، آرشیو ملی، کتابخانه ملی (که یک نسخه از هر کتاب که تاکنون در استرالیا منتشر شده است در آنجا نگهداری می شود) و موزه ملی است. بسیاری از جاذبه های دیگر برای ساختن شهر کانبرا وجود دارد. باغ گیاه شناسی ملی استرالیا در آنجا واقع شده است، همچنین موزه ملی دایناسور و باغ وحش و آکواریوم ملی است. برای کسانی که در جشنواره هستند، Stonefest یک جشنواره موسیقی دو روزه است که هر ساله در دانشگاه کانبرا برگزار می شود. شهر همچنین دارای تعداد زیادی از کلوپ های شبانه و کافه برای کسانی که شب زنده داری را دوست دارند می باشد. جشنواره کانبرا برای هر روز 10 روز در ماه مارس برگزار می شود تا به شهر کمک کند تا روز کانبرا را جشن بگیرند. کانبرا محل خوبی برای کار است، زیرا دولت در راس بوده و همانند بسیاری از کشورهای غربی، بزرگترین کارفرمای کشور است. طبق آمار اداره آمار و سرشماری استرالیا، نرخ بیکاری در این کشور کم است و تنها 4.3 درصد می باشد. این کمتر از 6.3 درصد نرخ اشتغال ملی است که توسط همین اداره گزارش شده است. اداره آمار استرالیا نیز برآورد کرده که نرخ بیکاری پایین برای مردم کانبرا دارای بالاترین میزان درآمد قابل استفاده در هر شهر دیگری در کشور است. و به همین دلیل کانبرا بالاتر از ملبورن قرار دارد تا دومین مقصد برای مردم برای یافتن کار می باشد.

مکان اول : سیدنی

سیدنی بزرگترین شهر استرالیا و پایتخت نیو ساوت ولز است. یکی از بهترین محل های کار استرالیا، همچنین یک مقصد گردشگری پرطرفدار دربین مردم دنیا محسوب می شود. متوسط درآمد در سیدنی، نیو سات ولز، 66832 دلار آمریکا است که با نرخ بیکاری پایین تر از میانگین ملی 6٪ است. مشاغل محبوب در سیدنی عبارتند از حسابداری، مدیر مالی و مدیر عامل، که در سال بین AU $ 58،946 و AU $ 84،572 درآمد دارند. برخی از صنایع محبوب شهر سیدنی عبارتند از خدمات فناوری اطلاعات (IT)، خدمات مالی و بانکداری. محبوب ترین کارفرمایان سیدنی عبارتند از بانک مرکزی استرالیا، بانکداری شرکت Westpac و Woolworths.

اپرای مشهور سیدنی، بسیاری از موزه ها، بسیاری از جشنواره های برگزار شده در طول سال، صنعت فیلم پررونق و تن از مکان هایی که می توانید استعداد محلی را در هر دو محل تئاتر و موسیقی ببینید، همیشه چیزی برای دیدن و انجام دادن در سیدنی است. سیدنی از لحاظ کیفیت زندگی دهمین جایگاه را در بین کشور های سطح جهان دارد و یکی از بهترین شهرهای جهان برای زندگی است. همچنین توسط شبکه جهانی تحقیق و توسعه جهانی که نشان دهنده نفوذ آن در منطقه و جهان است، نیز به عنوان یک شهر جهان آلفا شناخته می شود. رتبه یازدهم در جهان برای فرصت های اقتصادی، با یک اقتصاد پیشرفته بازار با نقاط قوت در امور مالی، تولید و گردشگری قرار دارد.

سیروس احمدی
سیروس احمدی
سیروس احمدی با نزدیک به یک دهه تجربه در امور مهاجرت کشور استرالیا و نیوزلند بعنوان کارشناس رسمی مهاجرت کشور استرالیا با کد شناسه MARN:0854826 و کارشناس رسمی مهاجرت نیوزلند میباشند. بعنوان مشاور مهاجرت امور مهاجرت خدمات مشاوره خود را علاوه بر متقاضیان، بصورت هفتگی از طریق رادیو نشاط استرالیا و همایش های سالیانه در ایران برگزار میگردد. دفاتر مرکزی ایشان در استرالیا سیدنی شرکت Go to Australia Ltd و در ایران با نام شرکت "مهاجران خوش آتیه" شناخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت