تفاوت پيشنهاد كار در استان هاي اتلانتيك و ديگر مناطق در كانادا

تفاوت پيشنهاد كار در استان هاي اتلانتيك و ديگر مناطق در كانادا

برنامه مهاجرت اتلانتیک یک برنامه ی مهاجرتی سریع است که به کارفرمایان در چهار استان آتلانتیک کانادا، نوا اسکوشیا، جزیره ی پرنس ادوارد، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور، اجازه می دهد بر اساس کمبود در نیروی کار در این مناطق درخواست نیروی کار ی برای جذب کارمندان خارجی بدهند.

این برنامه ی مهاجرتی در سال ٢٠١٧ معرفی شده است. تفاوت مهمی که این برنامه ی مهاجرت با سایر برنامه ها دارد این است که این برنامه برای کارفرما هم آسانتر است و هم بصرفه تر چون کارفرما هایی که در این مناطق درخواست کار می دهند نیاز به دریافت LUMIA یا همان ارزیابی مثبت تاثیر بازار کار ندارند که این فرایند برای کارفرما نه تنها هزینه در پی داشته است بلکه پروسه ی دریافت آن زمان بر هم بوده است و به صورت تکنیکی مراحل متعدد و بسیار پیچیده ایی باید طی می شد تا کارفرما مورد تایید قرار گیرد تا بتواند نیروی کار خارجی را استخدام کند.

از این لحاظ این برنامه مهاجرت با سهولت و سرعت بیشتری پیش می رود و کارفرما تمایل بیشتری برای استخدام کارمندان خارجی خواهد داشت.

سیروس احمدی
سیروس احمدی
سیروس احمدی با نزدیک به یک دهه تجربه در امور مهاجرت کشور استرالیا و نیوزلند بعنوان کارشناس رسمی مهاجرت کشور استرالیا با کد شناسه MARN:0854826 و کارشناس رسمی مهاجرت نیوزلند میباشند. بعنوان مشاور مهاجرت امور مهاجرت خدمات مشاوره خود را علاوه بر متقاضیان، بصورت هفتگی از طریق رادیو نشاط استرالیا و همایش های سالیانه در ایران برگزار میگردد. دفاتر مرکزی ایشان در استرالیا سیدنی شرکت Go to Australia Ltd و در ایران با نام شرکت "مهاجران خوش آتیه" شناخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت