جدیدترین روشهای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹

روش های جدید مهاجرت به کانادا

در این مطلب با انواع روش ها برای مهاجرت به کانادا آشنا می شویم.برای هر یک از این روش ها شرایط متفاوتی است که باید امتیاز مورد نظر برای آن را بدست آورید.قوانین مهاجرت به کانادا را پیش از اقدام برای مهاجرت بدانید تا با خیالی آسوده پرونده خود را پیگیری کنید.در این مطلب مهاجران خوش آتیه مرجع کاریابی بین المللی و مهاجرت به استرالیا،کانادا و اخذ اقامت در کشورهای مختلف برای شما به طور کامل معرفی می کند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

بطور کلی سرمایه گذار بایستی دارای سه شرط زیرباشد:

دارای حد اقل 2,000,000 دلار کانادا دارائی خالص. این دارائی میتواند شامل زمین و منزل و اشیا دیگر باشد. توجه داشته باشید که هیچ لزوم یا اجباری برای اوردن این دارائی به کانادا نیست و این بستگی به تصمیم سرمایه گذار دارد.

این دارائی میتواند متعلق به متقاضی یا همسر باشد و یا حتی میشود بعنوان هدیه به سر مایه گذار هدیه شده باشد البته بشرط اینکه شش ماه از تاریخ ان گذشته باشد.

دارای تجربه مدیریت بمدت دوسال ظرف پنج سال گذشته. سرمایه گذار میتواند صاحب موسسه تولیدی یا خدماتی باشد و بتواند دفاتر سود وزیان و مالیاتی و مدارک افراد مستخدم خود را عرضه کند.

یا اینکه مدیر شرکت یا سازمانی و یا قسمتی از یک شرکت یا موسسه ای را با حداقل دو نفر کارمند تما م وقت بعهده داشته باشد.

پس از گزینش از طرف ایالت کوبک سرمایه گذار بایستی یا مبلغ 1,200,000 دلار کانادا را بدون بهره بمدت پنج سال تحت اختیار ایالت کوبک قرار دهد یا به یکی از بانکهای مورد اعتماد دولت اجازه دهد این مبلغ را بجای او وازیز کند و برای انجام این کاربانک مبلغی را تا حدود 330,000 دلار کانادا بعنوان بهره بانکی و سایر مخارج به بانک مربوطه پرداخت کند.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری استانی یا کار افرینی

اغلب استانهای کانادا با دولت فدرال کانادا قراردادی برای انجام کار مهاجرت امضا کرده اند. البته شرایط هر یک با هم متفاوت است، بطور کلی شرائط زیر در مورد اغلب انها صادق است.

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی:

سرمایه گذار استانی بایستی شخصا درامور روزانه فعال بوده و آن موسسه را اداره کند.

مبلغی را در حدود 350000 الی 1,500,000 دلار کانادا رابستگی به استان مربوطه بعنوان دارائی خالص ارائه دهید.این مبلغ برای استانهای مختلف متفاوت است.

 هیج لزومی برای آوردن این مبلغ به کانادا نیست!

دارای حد اقل دو تا سه سال سابقه اداره موسسه یا کارخانه خود و یا مدیریت قسمتی از شرکت یا اداره ای را داشته باشید.

برای مدت حد اقل یک هقته به آن ایالت سفر کند و آگاهی لازم را برای سرمایه گذاری کسب کند و پروژه ای را که قبلا به آن استان داده اید را دفاع کرده و مصاحبه شوید.

مطالب زیر را هم بخوانید:

بهترین دانشگاههای کانادا در سال 2019

بریتیش کلمبیا British Columbia

پس از قبولی در مصاحبه برنامه اجرای این سرمایه گذاری را که قبلا به آن استان داده اید و مورد تصویب قرارگرفته است را اجرا کنید.

در تعدادی از این استان ها بعد از تصویب پرونده مهاجرت بایستی حدود 100,000 دلار کانادارا بعنوان ضمانت اجرا در آن ایالت ودیعه بگذارید ، این مبلغ بعداز اجرای تعهدات باز پرداخت خواهد شد و در ایالات دیگر متقاضی و فامیل آن با اجاز کار برای پروژه مورد نظر وارد آن استان خواهند شد و بعد از اجرای آن پروژه استان مربوطه به آنها اجازه ادامه پرونده را از طریق دولت مرکزی برای کسب اقامت خواهد داد.

سرمایه گذار استانی بایستی حداقل مبلغی را حدود 150,000 تا 1500000 دلار را صرف خرید یا تاسیس موسسه یا گارگاهی بکند.

تجربه کاری ملاک کار است نه داشتن تحصیلات عالیه. بجز ایالت بریتیش کالامبیا مابقی ایالت ها مصاحبه را با انگلیسی انجام میدهند ولی در مورد ایالت بریتیش کالامبیا این مطلب صادق نیست و متقاضی میتواند با خودش مترجم به مصاحبه ببرد.

تقریبا در تمام استان ها روش این است که متقاضی بایستی حداقل های روش آن استان را داشته باشد و پرسشنامه خود را به آن استان ارائه دهد. استان مربوطه براساس احتیاجات خود متقضیانی که دارای حد اکثر امتیاز هستند انتخاب میکند و به آنها اجازه خواهد داد که پرونده کامل خود را به آن استان ارائه دهند .

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

میتوانید از طریق تحصیلی اقدام کنید اگر زبان انگلیسی شما در حد آیلس 6.5 است میتوانید مسقیما دروس کلی را شروع کرده و اگر زبان شما کافی نیست در همان دانشکده میتوانید با یادگیری زبان شروع کرده و بمحض اینکه آماده شدید دروس کلی را ادامه دهید

 زمانی که مدرکی را کسب کردید که حداقل برای آن یک سال وقت صرف کرده اید میتوان برای شما اجازه کار دوساله گرفت ودر آن زمان برای مهاجرت شما به کانادا اقدام کرد

هزینه شهریه بین 14 تا 22 هزار دلار و خرج شخصی ازقبیل محل سکونت و غدا و غیره حدود 10 هزار دلار در سال است.در زمان تحصیل میتوانید 20 ساعت در هفته کار کنید ودر یک کار معمولی ساعتی 11 الی 12 دلار کسب کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق خویشتن فرمائی

چنانچه دارای مشخصات زیر باشید و تجربه کاری شما درکارهای هنری یا ورزشی به طریق خود اشتغالی و قصد و قابلیت انجام کار از طریق خود اشتغالی را در کانادا داشته باشید و بتوانید نشان دهید که میتوانید به فرهنگ، هنر یا ورزش کانادا کمک کنید و یا تجربه مدیرت یک مزرعه را برای دوسال داشته باشید میتوان برای اقامت شما و همسر و فرزندان زیر 22 سال شما اقدام کرد.

از طریق فعالیت فرهنگی

به مدت دوسال ظرف 5 سال گذشته بطور خویشتن فرما که درامد شما از طریق فعالیت فرهنگی شما کسب شده باشد یا 
دوسال در فعالیت های فرهنگی جهانی شرکت داشته باشید و یا
یک سال بطور خویشتن فرماو یک سال هم در فعالیت های فرهنگی جهانی شرکت کرده باشید.
دارای حداقل 35 امتیاز باشید
و بتوانید نشان دهید که قابلیت کار به طریق خویشتن فرما را در کانادا دارا هستید 
و بتوانید نشان دهید که به غنی شدن فرهنگ هنری کانادا کمک خواهید کرد.
و توانایی خواندن و نوشتن  زبان انگلیسی یا فرانسه در حد متوسط داشته باشید.

(حد خاصی هنوز مشخص نشده)
داشتن دارائی باندازه کافی که بتوانید خود و خانواده خود را در کانادا مستقر کنید. مبلغ خاصی مشخص نشده. متقاضی باید نشان دهد که توانسته است از این طریق مایحتاج خود و خانواده اش رادر کشور خود کسب کرده و این کاررا هم در کانادا میتواند انجام دهد.
این کارها میتواند مثل معلم موسیقی نقاش فیلم ساز خبرنگاران مستقل مدیران تاتر یا فیلم سازان و یا موسیقی و افراد پشت صحنه و آموزش دهندگان و غیره.

از طریق ورزشی

بمدت دوسال در 5 سال گذشته به طور خویشتن فرما که درامد شما از طریق فعالیت ورزشی شخصی شما کسب شده باشد یا 
دوسال در فعالیت های ورزشی جهانی شرکت داشته باشید و یا
یک سال به طور خویشتن فرماو یک سال هم در فعالیت های ورزشی جهانی شرکت کرده باشید .
دارای حداقل 35 امتیاز باشید
بتوانید نشان دهید که قابلیت کار به طریق خویشتن فرما را در کانادا دارا هستید. 
بتوانید نشان دهید که به غنی شدن فرهنگ ورزشی کانادا کمک خواهید کرد.
و توانایی خواندن و نوشتن  زبان انگلیسی یا فرانسه در حد متوسط داشته باشید.
(حد خاصی هنوز مشخص نشده)
داشتن دارائی باندازه کافی که بتوانید خود و خانواده خود را در کانادا مستقر کنید. مبلغ خاصی مشخص نشده. متقاضی باید نشان دهد که توانسته است از این طریق مایحتاج خود و خانواده اش رادر کشور خود کسب کرده و این کاررا هم در کانادا میتواند انجام دهد، این کارها میتواند مثل معلم یا مربی ورزش قهرمانان ورزشی صاحبان سالن های ورزشی و غیره باشد.

از طریق اداره مزرعه

دارای دو سال در 5 سال گذشته تجربه ادره یک مزرعه را داشته باشید و حاضر باشید مزرعه ای را در کانادا خریدای و اداره کنید

سیروس احمدی
سیروس احمدی
سیروس احمدی با نزدیک به یک دهه تجربه در امور مهاجرت کشور استرالیا و نیوزلند بعنوان کارشناس رسمی مهاجرت کشور استرالیا با کد شناسه MARN:0854826 و کارشناس رسمی مهاجرت نیوزلند میباشند. بعنوان مشاور مهاجرت امور مهاجرت خدمات مشاوره خود را علاوه بر متقاضیان، بصورت هفتگی از طریق رادیو نشاط استرالیا و همایش های سالیانه در ایران برگزار میگردد. دفاتر مرکزی ایشان در استرالیا سیدنی شرکت Go to Australia Ltd و در ایران با نام شرکت "مهاجران خوش آتیه" شناخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت