کاهش محدودیت ها برای کارگران فصلی آلمان

رفع محدودیت ها برای کارگران فصلی آلمان

رفع محدودیت ها برای کارگران فصلی آلمان

دولت آلمان اعلام کرد که کارگران فصلی از اتحادیه اروپا و کشورهای منطقه شنگن از 16 ژوئن مجاز به ورود به آلمان خواهند بود ، بدون اینکه مشمول محدودیت ورود شوند واز رفع محدودیت ها برای کارگران فصلی آلمان سخن گفت، که قبلاً برای متوقف کردن گسترش بیشتر کرونا ویروس معرفی شده بودند.

مقامات ذیصلاح آلمان پیشتر فاش کرده بودند که 80،000 کارگر فصلی غیر آلمانی مجاز به کار در این کشور هستند. این تعداد کمتر از نصف سهمیه ای است که قبل از وضعیت همه گیر کوروناویروس استفاده می شد و نسبت به این موضوع از رفع محدودیت ها برای کارگران فصلی آلمان صحبت کردند.

حدود 300000 کارگر فصلی در سال گذشته در بخش کشاورزی آلمان استخدام شدند. بیشتر آنها شهروندانی بودند که اهل لهستان و رومانی بودند.

طبق دولت آلمان ، کارفرمایان برای ادامه کار عادی خود موظفند استانداردهای بهداشتی را اجرا کنند.

روز دوشنبه 15 ژوئن ، آلمان اکثر کنترل های مرزی موجود را در مرزهای داخلی برداشته است.

پیش از این ، وزیر کشور آلمان، هورست زیهوفر به کابینه فدرال اطلاع داده بود که کنترل مرزها در مرزهای اتریش ، دانمارک ، فرانسه ، ایتالیا و سوئیس در 15 ژوئن برداشته می شود ، در حالی که بررسی مرزهای موقت داخلی در ترافیک هوایی هنگام ورود از اسپانیا پایان می یابد. در تاریخ 21 ژوئن، آلمان همچنین هشدار سفر را برای آلمانی هایی که مایل به سفر به خارج از کشور هستند تا 31 آگوست تمدید کرده است.

سیروس احمدی
سیروس احمدی
سیروس احمدی با نزدیک به یک دهه تجربه در امور مهاجرت کشور استرالیا و نیوزلند بعنوان کارشناس رسمی مهاجرت کشور استرالیا با کد شناسه MARN:0854826 و کارشناس رسمی مهاجرت نیوزلند میباشند. بعنوان مشاور مهاجرت امور مهاجرت خدمات مشاوره خود را علاوه بر متقاضیان، بصورت هفتگی از طریق رادیو نشاط استرالیا و همایش های سالیانه در ایران برگزار میگردد. دفاتر مرکزی ایشان در استرالیا سیدنی شرکت Go to Australia Ltd و در ایران با نام شرکت "مهاجران خوش آتیه" شناخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت