سود سرمایه گذاری در استرالیا

سود سرمایه گذاری در استرالیا

سود سرمایه گذاری در استرالیا

سود سرمایه گذاری در استرالیا

سود سرمایه گذاری در استرالیا بستگی به عملکرد گزینه‌هایی که برای سرمایه‌‌گذاری انتخاب می‌کنید دارد، زیرا تحت تأثیر طیف وسیعی از عوامل قرار می‌گیرد. اما به‌طور‌کلی، گزینه سرمایه‌گذاری با ریسک بالاتر در بازه زمانی طولانی مدت باید بازده بهتری نسبت به ریسک کم داشته باشد.

اگر به دنبال محیطی امن برای سرمایه‌گذاری هستید، یا می‌خواهید فرزندانتان در آینده از امنیت مالی برخوردار باشند، و یا حتی می‌خواهید بدانید بهترین سرمایه‌گذاری در استرالیا چیست، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

طی چند سال گذشته، بانک‌های مرکزی در سراسر جهان نرخ بهره را به پایین‌ترین سطح کاهش داده‌اند تا اقتصاد را کند کرده و نرخ ارز را رقابتی کنند. اکنون با وجود کرونا که یکی از بزرگترین چالش‌های اقتصاد جهانی است، همه بانک‌ها از جمله بانک ذخیره استرالیا مجبور شده‌اند نرخ سود را به نزدیک صفر کاهش دهند. اینجاست که بررسی روشهای سرمایه گذاری و اساسا مساله سود سرمایه گذاری در استرالیا مهم شده است.
استرالیایی‌ها و کلیه کسانی که به فکر سرمایه گذاری در استرالیا هستند با وجود کاهش سود سرمایه‌گذاری در بانک‌های استرالیا عملا بازدهی مناسبی از پس اندازشان به دست نمی‌آورند. بنابراین چگونه می‌توان برنامه سرمایه‌گذاری خود را به گونه‌ای تنظیم کرد تا از یک فضای کاهش نرخ بهره بیشترین بهره را با بهترین سرمایه گذاری در استرالیا برد.
ما یک خبر خوب داریم! کاهش نرخ بهره در واقع می‌تواند برای سرمایه‌گذاران مفید باشد. در حقیقت، بسیاری از انواع سرمایه‌گذاری‌ها وقتی نرخ بهره پایین می‌آید یا عملکرد اقتصادی ضعیف است، عملکرد بهتری دارند و شما توانایی دریافت بازدهی به مراتب بیشتر از بازدهی از بانک را دارید، فقط باید مایل باشید ریسک بالاتری را بپذیرید و نسبت به سود سرمایه گذاری در استرالیا به خود زمان بدهید.

 

صفر تا صد سود سرمایه‌گذاری در استرالیا

هر کشوری برای سرمایه‌گذاری شرایط خاص خود را دارد و استرالیا هم از این قائده مستثنی نیست و در صورتی که قصد دارید به این کشور مهاجرت و سرمایه‌گذاری کنید باید از شرایط کلی آن آگاه باشید.

این کشور به پشتوانه 27 سال رشد بی‌وقفه توانسته است محیطی امن، راحت و بدون ریسک را برای سرمایه‌گذاران فراهم کند. سرمایه‌ گذاری در استرالیا به یک فرایند بین‌المللی تبدیل شده زیرا هر ساله افراد بسیار زیادی از سراسر دنیا برای یافتن فرصت‌های سرمایه‌گذاری وارد این کشور شده و علاوه بر راه‌اندازی کسب‌و‌کار یا سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی استرالیا، اقامت این کشور را نیز کسب می‌کنند.

از مهم‌ترین دلایلی که بسیاری از افراد استرالیا را برای سرمایه‌گذاری خود انتخاب می‌کنند، می‌توان به ارائه خدمات درمانی استاندارد و نظام آموزشی پیشرفته در این کشور اشاره کرد. جالب است بدانید که با سرمایه گذاری در استرالیا، همسر و فرزندان متقاضی نیز می‌توانند وارد این کشور شده و از کلیه امکانات خدماتی و رفاهی بهره‌مند شوند.

 

از سرمایه‌گذاری در استرالیا چقدر سود سالانه دریافت خواهید کرد؟

تقریباً هدف هر سرمایه‌گذار برای ورود به دنیای بیزینس، سود هرچه بیشتر سرمایه خود است و یکی از مهم‌ترین مسائل در این مورد این است که کجا سرمایه‌گذاری کند، سهام، پس‌انداز یا املاک؟ در \پایان سال این سوال مطرح می‌شود که “چقدر سود سالانه دریافت کرده‌ام؟”. پاسخ این است: “قانون نوشته‌شده‌ای وجود ندارد ولی بسیاری از سرمایه‌گذاری‌ها حداقل 10% سودآوری خواهند داشت”.

مطمئناً شما به عنوان یک سرمایه‌گذار سود سالانه 10-15٪ می‌خواهید، اما باید بازه زمانی را هم در نظر گرفت. با اطمینان می‌گوییم هرکسی به شما بگوید که فقط در یک سرمایه‌گذاری چند ماهه می‌توانید به سرعت بیش از 10٪ سود به دست آورید، دروغ محض است. زیرا بیشتر سرمایه‌گذاری‌هایی که سود آن‌ها دو رقمی هستند، معمولاً سرمایه‌گذاری‌های میان‌مدت و بلند‌مدت هستند. اما این بدان معنا نیست که سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌مدت نمی‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند.

سیروس احمدی
سیروس احمدی
سیروس احمدی با نزدیک به یک دهه تجربه در امور مهاجرت کشور استرالیا و نیوزلند بعنوان کارشناس رسمی مهاجرت کشور استرالیا با کد شناسه MARN:0854826 و کارشناس رسمی مهاجرت نیوزلند میباشند. بعنوان مشاور مهاجرت امور مهاجرت خدمات مشاوره خود را علاوه بر متقاضیان، بصورت هفتگی از طریق رادیو نشاط استرالیا و همایش های سالیانه در ایران برگزار میگردد. دفاتر مرکزی ایشان در استرالیا سیدنی شرکت Go to Australia Ltd و در ایران با نام شرکت "مهاجران خوش آتیه" شناخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت