فرم ارزیابی مهاجرت تحصیلی استرالیا

برای ارزیابی مهاجرت تحصیلی به استرالیا لطفا فرم زیر را تکمیل کنید و به ایمیل
tehran@visayab.com.au بفرستید:

لطفا فرم ارزیابی زیر را کامل و با توجه به توضیحات زیر تکمیل کنید،چرا که تمامی اطلاعات درون فرم برای ارزیابی شما مورد نیاز میباشد.بعد از چند روز کاری پاسخ فرم (که دارای شرایط یا فاقد شرایط هستید)به ایمیل شما ارسال خواهد شد.(لطفا درانتظار به پاسخ گویی فرم،صبور باشید) .

 واجد شرایط بودن برای ادامه تحصیل شما در استرالیا؛در همین ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.لطفا در صورت مثبت بودن جواب فرم،با تیم مهاجران فردا تماس حاصل فرمایید.

راهنمای تکمیل فرم:

در صورتیکه “فاقد” یکی از شرایط پرسیده شده در فرم هستید،لطفا از واژه ی واضح و مشخص “ندارم” استفاده کنید.از شما همراه گرامی خواهشمندم، محل پاسخ هیچ سوالی را خالی رها نکنید؛چرا که همانطور که گفته شد، تمامی اطلاعات درج شده در فرم برای ارزیابی نیاز هست و به دلیل تعداد بالای فرم های ارزیابی در صورت ناقص بودن فرم، تماس با شما برای تیم ویزایاب مقدور نمی باشد؛ و متاسفانه فرم شما بررسی نخواهد شد.

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر؛برای شما قسمتی به نام “توضیحات” در نظر گرفته شده که میتوانید در آن قسمت لحاظ کنید.استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت