فریت بار به استرالیا

فریت بار به استرالیا

فریت بار به استرالیا

شاید شماهم به دلایل کاری قصد مهاجرت به کشور پهناور و زیبای استرالیا را دارید. جهت این کار ، شما باید فریت بار به استرالیا را بشناسید و به هزینه های آن واقف باشید. وسعت پهناور این کشور زیبا و جمعیت کم آن باعث جذب ظرفیت بالایی از مهاجران بسمت این سرزمین گشته است. دولت استرالیا بدلیل کمبود نیروی کار متخصص، سیاست‌های اقتصادی خود را در راستای پذیرش مهاجرین متخصص در حرفه های مختلف تنظیم کرده و فرصت‌های شغلی مناسبی راهم برای آنان در نظر گرفته است.

 

یک آژانس معتبر برای ارسال بار به استرالیا

با افزایش سیل مهاجرت به استرالیا و اقامت در آن ، یکی از مهم ترین دغدغه های دانشجویان، مسافران و مهاجران ، ارسال وسایل دانشجویی ، چمدان اضافه بار و لوازم شخصی و وسایل منزل خود با بهترین قیمت به استرالیا می باشد. در این بین اهمیت یک شرکت معتبر و متخصص با اعتبار جهانی برای بسته بندی و ارسال بار هوایی به استرالیا با بهترین کیفیت کاری، بسیار واضح و مبرهن است.

ارسال بار مسافری به استرالیا – ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به استرالیا – ارسال و صادرات مبلمان و تخت و پیانو به استرالیا – ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به استرالیا – ارسال و صادرات صنایع دستی به استرالیا – ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به استرالیا – ارسال و صادرات قارچ به استرالیا – ارسال و صادرات زعفران به استرالیا – ارسال و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی از قبیل کباب پز و کباب زن و خمیر زن و دیگ و اجاق گاز به استرالیا – ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به استرالیا – ارسال بارهای نمایشگاهی به استرالیا – ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به استرالیا – قیمت مناسب جهت فریت بار – هزینه پایین ارسال بار به استرالیا و…

بسته بندی لوازم و اثاثیه شما برای فریت بار به استرالیا

بسته بندی برای فریت بار با هواپیما به استرالیا بسیار مهم است چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی ممکن است بار شما آسیب ببیند و یا در مقصد برای ترخیص بمشکل بر بخورد.چنانچه محموله ی شما با جعبه های چوبی بسته بندی شود میبایست در مبدا توسط شرکتهای معتبر سمپاشی شوند و گواهی معتبر سم زدایی آن در مقصد، همراه با لیست لوازم ارسال شده به گمرک استرالیا تحویل شود.

ظروف شکستنی حباب پیچ شده و سپس پالت بندی میشوند . برای حمل زمینی بار شما از منزل تا فرودگاه مبدا ، و از فرودگاه مقصد تا منزل شما نیز ، کانتینرهای استاندارد در نظر گرفته میشوند. بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهمترین مراحل ارسال بار شماست. و ما آنرا به بهترین نحو انجام میدهیم تا هیچگونه مشکلی برای شما در گمرک فرودگاه های استرالیا بوجود نیاید.

 

مدارم لازک برای ارسال بار به استرالیا

• اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
• اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
• کپی بلیط
• آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
• لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

 

کالاهای ممنوعه برای ارسال به استرالیا کدامند ؟

وارد کردن برخی از کالاها به استرالیا ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد. شما میبایست بطور دقیق از محتویات پمدانهای خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید.

ارسال مواد غذایی به استرالیا

مواد غذایی: مهم ترین کالایی که ورود آن ها به استرالیا ممنوع می باشد میوه و سبزیجات تازه و غذاهای خانگی بدون بسته بندی تجاری می باشد. در صورت مشاهده مواد غذایی بدون بسته بندی تجاری در بار مسافر، این مواد ضبط شده و شما مجبور به پرداخت جریمه خواهید شد. بیاد داشته باشید فقط بمیزان استفاده ی شخصی میتوانید بسته های استاندارد غذایی را ترخیص کنید.

 

ارسال دارو به استرالیا

دارو: برای ارسال دارو به استرالیا در بار شخصی سختگیری های زیادی انجام میشود و شما فقط در موارد خاص و ضرورت ، با داشتن نسخه و دستور پزشک معالج و نیز با بسته بندی مخصوص دارو و تنها برای مصرف 3 ماه میتوانید داروی شخصی (و یا دارو برای بستگان درجه اول خود) را در چمدانهای خود داشته باشید.

در سایت سفارت استرالیا لیست داروهایی که میتوان وارد کشور کرد آورده شده است. شما بایست این لیست را به دقت مطالعه کرده و نوع دارویی که همراه دارید را به گمرک فرودگاه اعلام کنید. داروهای تزریقی مانند هورمون های رشد نیاز به دریافت مجوزهای خاصی را دارند و یک پزشک استرالیایی باید میزان دسترسی شما به این داروها را مشخص کند. شایان ذکر است که داروهایی مانند انسولین که برای استفاده شخصی باشند نیاز به دریافت مجوز ندارند.

 

ارسال گل و گیاه به استرالیا

گل و گیاه : وارد کردن اغلب گیاهان زنده به استرالیا ممنوع بوده و نیاز به دریافت مجوز از وزارت بهداشت استرالیا دارد. برای وارد کردن دانه های گیاهی با بسته بندی تجاری هم سخت گیری زیادی انجام میشود.

بجز موارد ذکر شده ، لوازمی از قبیل لباسهای پشمی یا چرمی ، لوازم آرایشی بهداشتی ، سنگ ، صدف ، فندک و لوازمی از این قبیل هم میبایست در فرم اظهار ثبت شده و اعلام شده باشد تا از ضبط و جریمه مصون بمانید.

سیروس احمدی
سیروس احمدی
سیروس احمدی با نزدیک به یک دهه تجربه در امور مهاجرت کشور استرالیا و نیوزلند بعنوان کارشناس رسمی مهاجرت کشور استرالیا با کد شناسه MARN:0854826 و کارشناس رسمی مهاجرت نیوزلند میباشند. بعنوان مشاور مهاجرت امور مهاجرت خدمات مشاوره خود را علاوه بر متقاضیان، بصورت هفتگی از طریق رادیو نشاط استرالیا و همایش های سالیانه در ایران برگزار میگردد. دفاتر مرکزی ایشان در استرالیا سیدنی شرکت Go to Australia Ltd و در ایران با نام شرکت "مهاجران خوش آتیه" شناخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت