مدرک فنی حرفه ای برای اقامت کاری استرالیا

مهاجرت به استرالیا با مدرک فنی حرفه ای و شرایط آن بستگی به ارزیابی سازمان مربوطه دولت استرالیا دارد

ارزیابی مدارک فنی حرفه ای در استرالیا

متقاضیانی می توانند در این بخش اقدام نمایند که نه تنها دارای سوابق کاری مرتبط باشند بلکه میبایست دوره های فنی و حرفه ای را گذرانیده که شامل دوره های تئوری و عملی با ساعات مشخص می باشد.
تعداد ساعاتی که این اشخاص به طور حرفه ای باید گذرانده باشند حداقل 900 ساعت می باشد علاوه بر اینکه 5 سال سابقه کاری با بیمه را نیز دارا باشند.

برای این متقاضیان خیلی مهم می باشد که بر سوابق کاری و پروژه های خود مسلط باشند زیرا مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و همچنین کارفرمای آنان نیز در طول این مراحل همکاری لازم جهت ارائه سوابق کامل به شما را داشته باشد.

مدرک زبان برای متقاضیان مهاجرت با مدرک فنی

 

متقاضیان مهاجرت از طریق مدرک فنی حرفه ای به استرالیا فراموش نکنند که تسلط آنان به زبان انگلیسی بسیار مهم می باشد زیرا از آنان آزمون های عملی و تئوری خواهند گرفت تا میزان تسلط شما با همکاران خود در استرالیا که در زمینه فنی و حرفه ای مشغول به کار میباشند مقایسه و بررسی شود.افرادی که مراحل ارزیابی را با موفقیت پشت سر گذاشتند می توانند با ارائه مدرک آیلتس حداقل 5.5 به مرحله ویزا بروند ,متقاضیان عزیز فراموش نفرمایید که این بخش از ارزیابی و ویزا در بخش ویزا های مهارتی تخصصی انجام می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت