مهاجرت به لهستان از طریق فرصت کاری

برای مهاجرت به لهستان از طریق فرصت کاری یکی از راه های خیلی سریع از طریق اخذ فرصت شغلی و عقد قرارداد استخدام با شرکت های معتبر لهستانی است.

از مزایای مهم این روش فرصت دریافت تابعیت اتحادیه اروپا است، زیرا با داشتن شهروندی در این اتحادیه به راحتی میتوانید علاوه بر مهاجرت به لهستان به سایر کشورهای عضو اتحادیه (آلمان، سوئد، هلند، لوکزامبورگ و …) برای زندگی نقل مکان کنید.

مزایای مهاجرت به لهستان از طریق فرصت کاری

با داشتن پیشنهاد کاری از یک کارفرما در لهستان، سفارت لهستان در ایران بلافاصله اقدام به صدور ویزای کار برای شما خواهد کرد.

اگر متاهل باشید این ویزا به شما اجازه بهمراه بردن خانواده به این کشور را خواهد داد.

با ورود شما (و خانواده) به لهستان، خدمات عمومی این کشور بصورت رایگان مانند شهرندان این کشور در اختیار شما قرار خواهد گرفت که شامل موارد زیر میشود:

 1. خدمات ارزان و رایگان درمانی
 2. تحصیل رایگان در مقاطع تحصیلی پیش از دانشگاه برای شما و فرزندان به دو زبان انگلیسی و لهستانی
 3. دریافت کارت اقامت لهستان در کمتر از یکسال

بزرگترین مزیت مهاجرت به لهستان از طریق فرصت کاری عدم نیاز به صرف هزینه های بالا از طریق پس اندازهای شخصی است زیرا در انتهای اولین ماه شروع به کارتان از طریق درآمدی که در این کشور خواهید داشت میتوانید هزینه های زندگی را پرداخت نمایید.

چگونه از طریق کار به لهستان مهاجرت کنیم؟

شرکت مهاجران خوش آتیه از طریق نمایندگان ما در کشور لهستان برای افرادی که شرایط استخدام در لهستان را داشته باشند، میتواند پیشنهاد کاری اخذ نماید و با عقد قرارداد کار اقدام به اخذ ویزا کار این کشور نماید.

اگر شما متقاضی اخذ شهروندی و تابعیت اتحادیه اروپا از طریق لهستان هستید، میبایست برای اقدام در ابتدا شرایطتان توسط کارشناس ارزیابی شود، لزا توصیه میشود اگر قصد مهاجرت به همراه خانواده را دارید.

فرصت های کاری در لهستان

در سال 2018 و مسلما در سال 2019 تقاضاهای استخدام در لهستان با توجه به کمبود نیروی کار در این کشورو توسعه بازار کار لهستان با توسعه خیلی سریعی که اتفاق افتاده بیشتر از قبل خواهد بود.

علاوه بر مشاغل تخصصی، در مشاغل عمومی و جنرال نیز فرصت های کاری بیشماری در انتظار مهاجران خارجی از کشورهای غیر اروپایی است.

فرصت های شغلی

مشاغل تخصصی

 • متخصصین علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • پزشکان، پرستاران، ماما
 • علوم مدیریتی (تولید، بازرگانی، پروژه، بازاریابی، گردشگری و توریست و …)
 • مهندسین کلیه رشته ها
 • محققین و اساتید دانشگاه

مشاغل عمومی

 • کارمند اداری
 • فروشنده و کمک فروشنده
 • پرسنل کاری هتل و رستوران
 • پرسنل خدمات شهری
 • پرسنل حمل و نقل عمومی

توجه داشته باشید حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز برای مهاجرت به لهستان در هر یک از ردیفهای شغلی فوق مدرک کارشناسی میباشد.

توصیه میکنیم برای اطلاع دقیق در این مورد مقاله مشاغل مورد نیاز لهستان و در آمد کار در لهستان را مطالعه کنید.

لطفا سوالات و نظرات خود را درباره مهاجرت به لهستان از طریق فرصتهای کاری با ما در میان بگذارید.

سیروس احمدی
سیروس احمدی
سیروس احمدی با نزدیک به یک دهه تجربه در امور مهاجرت کشور استرالیا و نیوزلند بعنوان کارشناس رسمی مهاجرت کشور استرالیا با کد شناسه MARN:0854826 و کارشناس رسمی مهاجرت نیوزلند میباشند. بعنوان مشاور مهاجرت امور مهاجرت خدمات مشاوره خود را علاوه بر متقاضیان، بصورت هفتگی از طریق رادیو نشاط استرالیا و همایش های سالیانه در ایران برگزار میگردد. دفاتر مرکزی ایشان در استرالیا سیدنی شرکت Go to Australia Ltd و در ایران با نام شرکت "مهاجران خوش آتیه" شناخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت