شرایط اخذ اقامت لهستان در سال 2019

شرایط اخذ اقامت لهستان در سال 2019

اگر با برنامه های اقامت لهستان که در سال 2018 از طرف ما ارائه شده بود آشنا باشید، احتمالا متوجه شده اید که کشور لهستان جز معدود کشورهای عضو اتحادیه اروپا بوده است که از طریق کار و ثبت شرکت خیلی ارزان به متقاضیان اجازه اقامت را داده است.

تقاضای مهاجرت به لهستان در سال های اخیر با تبدیل شدن این کشور به بزرگترین اقتصاد در اروپای مرکزی افزایش یافت و از زمانی که اخذ اقامت اتحادیه اروپا از طریق کشورهای دیگر مانند آلمان با محدودیت و سختگیری های زیاد و هزینه بالا مواجه شد، کشور لهستان بعنوان یک جایگزین مناسب برای مهاجرت قرار گرفته است.

چرا مهاجرت به لهستان؟

افرادی که قصد کار و زندگی در لهستان را دارند معمولا در سال اول ورود کارت اقامت لهستان را میتوانند به آسانی اخذ نمایند و پس از آن با شروع زندگی در این کشور میتوانند تبدیل به شهروند اتحادیه اروپا شوند.

از طرفی کشور لهستان با نرخ بیکاری 3.5 درصد آینده کاری بسیار خوبی را برای فرد مهاجر و خانواده اش رقم میزند و سطح رفاه زندگی نیز در این کشور که در همسایگی کشور آلمان قرار دارد مثال زدنی است.

کشور لهستان یکی از 5 کشور برتر اتحادیه اروپا در سرعت توسعه اقتصادی است و پایین ترین نرخ بیکاری را در اتحادیه اروپا به خود اختصاص داده است

با اینکه ما شاید لهستان را کمتر از سایر کشورهای اروپایی بشناسیم اما از نظر پویایی اقتصادی طبق آمار جهانی بالاتر از نروژ، دانمارک، فنلاند، اتریش، بلژیک و ایرلند قرار دارد

مهمتر از همه جز معدود کشورهایی عضو اتحادیه اروپاست که خوشبختانه تا به این لحظه شرایط آسانی برای مهاجرت غیر اروپایی ها را در نظر گرفته است

از نظر رفاه زندگی نیز به دلیل پایین بودن هزینه زندگی در لهستان، مردم این کشور زندگی مرفه ای را تجربه میکنند

کشور لهستان از سال 2004 با عضویت در اتحادیه اروپا رشد چشمگیری از نظر اقتصادی داشته است، نرخ افراد شاغل بیش از 96 درصدی در سال 2018 و تولید ناخالص داخلی 550 میلیارد دلاری این کشور در همین سال نمایانگر آینده روشن این کشور در قلب اتحادیه اروپاست

اما چگونه و با چه شرایطی میتوان به لهستان مهاجرت کرد. شرایط مهاجرت به لهستان چیست؟ و چگونه میتوان اقامت و شهروندی این کشور را بدست آورد؟

چگونه اقامت لهستان را اخذ کنیم؟

روش اول » اخذ اقامت از طریق کار

شما با داشتن یک پیشنهاد کاری از یک کارفرما یا شرکت معتبر لهستانی میتوانید به لهستان مهاجرت کنید و در صورتی که قرارداد کاری را عقد نمایید میتوانید کارت اقامت این کشور را عقد نمایید.

در صورتی که حداقل مدرک کارشناسی داشته باشید شرکت ما در صورتی که شما شرایط لازم را داشته باشید از طریق برنامه استخدام در لهستان میتواند برای شما با شرکت های معتبر لهستان قرارداد کار عقد نماید.

روش دوم » اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت

بر خلاف روش های گران کارآفرینی و سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در کشورهای دیگر، برنامه مهاجرت به لهستان از طریق ثبت شرکت جز یکی از روش های بسیار سریع و ارزان برای مهاجرت به یک کشور اروپایی است.

افرادی که شرایط لازم برای مهاجرت به لهستان از طریق کار را ندارند، میتوانند به تنها ثبت رسمی یک شرکت در لهستان از امتیاز حضور و اخذ اقامت لهستان برای خود و خانواده شان در کمتر از یکسال بهرمند شوند.

در چند سال اخیر خانواده های زیادی از کشور های مختلف برای شروع کسب و کار و حتی راه اندازی یک مغازه ساده وارد لهستان شده اند زیرا هزینه اجاره محل کسب و کار در لهستان نسبتا پایینتر از سایر کشورهای اروپایی است و بازار این کشور با جمعیت قابل توجه آن هنوز اشباع نشده است.

روش سوم » تحصیل در لهستان

اگر تصمیم به تحصیل در خارج از کشور را دارید، احتمالا حتی پیش از تصمیم گیری به امکان ماندن و یا بازگشتن به کشور فکر میکنید

در لهستان علاوه بر هزینه زندگی پایین و اجازه کار و اقامت پس از تحصیل نیز به دانشجویان داده میشود

پس از تحصیل حداقل بمدت 12 ماه فرصت کاریابی و یافتن کار در این کشور را دارید، پس از عقد قرارداد کاری اقامت لهستان برای شما صادر خواهد شد و خبر بهتر آنکه به احتمال خیلی زیاد شما در رشته تحصیلی خود و در یک شرکت بین المللی مشغول خواهید شد


تماس با کارشناس مهاجرت لهستان: 02188767265 , 02188758851 داخلی 110 و 112

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت