کانادا دوره درخواست برای ( مجوز کار پس از فارغ التحصیلی ) را افزایش میدهد

کانادا دوره درخواست برای ( مجوز کار پس از فارغ التحصیلی ) را افزایش میدهد و شرایط مورد نیاز مجوز تحصیلی را کاهش میدهد .

فارغ التحصیلان بین المللی مراکر آموزشی مجاز کانادایی 180 روز برای درخواست ( مجوز کار پس از فارغ التحصیلی ) فرصت دارند   

دانشجویان بین المللی که امیدوارند پس از فارغ التحصیلی در کشور آلمان اجازه اقامت گرفته و مشغول بکار شوند ، از زمان  فارغ التحصیلی مدت شش ماه فرصت دارند تا تقاضای خود را ارائه کنند و نیازی هم به مجوز تحصیل معتبر ندارند .

دولت کانادا این تغییر را در روز پنجشنبه 14 فوریه به همراه  اصلاحات دیگری در برنامه (( مجوز کار پس از فارغ التحصیلی)) اعلام نمود.

در این اطلاعیه مدت زمان فارغ التحصیلان جدیدی که تقاضای (( مجوز کار پس از فارغ التحصیلی)) را کرده اند دو برابر شده و از زمانی که دانشگاه نمرات نهایی آنها را صادر کرده باشد از 90 روز به 180 روز افزایش داده اند .

اطلاح دیگر انجام شده ، حذف نیاز دانشجویان بین المللی به مجوز تحصیلی است هنگامی که برای(( مجوز کار پس از فارغ التحصیلی))  تقاضا میکنند . 

اکنون اداره مهاجرت کانادا اعلام میکند که مجوز تحصیلی برای موارد خاصی در طی 180 روزی که  فارغ التحصیلان  درخواست  (( مجوز کار پس از فارغ التحصیلی))  را ارسال میکنند  معتبر است .

مجوز تحصیلی معمولا برای تحصیلات آکادمیک در کانادا مورد نیاز است . با حذف مجوز تحصیلی بصورت موثر ، دانشجویان فرصت کافی دارند تا بدون استرس و نگرانی  از اینکه زمان مجوز آنها بپایان برسد  ،  مدارک لازم مورد نیاز را جهت ارائه تقاضا نامه تهیه کنند  

Post-Graduation Work Permit ) PGWP)

. مجوز کار پس از فارغ التحصیلی چیست؟؟؟

(( مجوز کار فارغ التحصیلی)) در واقع یک مجوز کار است که اجازه میدهد که دانشجویان بین المللی که  از موسسات آموزشی تعین شده  فارغ التحصیل میشوند بمدت سه سال  در کانادا مانده و کار کنند.

برنامه آموزشی باید حداقل بمدت 8 ماه ادامه داشته باشد و سایر معیارهای مشخص را برآورد نماید .

یکی از مزیت های ( مجوز کار فارغ التحصیلی) اینست که هنگام تقاضا ، نیازی به پیشنهاد شغلی ندارد .

سیروس احمدی
سیروس احمدی
سیروس احمدی با نزدیک به یک دهه تجربه در امور مهاجرت کشور استرالیا و نیوزلند بعنوان کارشناس رسمی مهاجرت کشور استرالیا با کد شناسه MARN:0854826 و کارشناس رسمی مهاجرت نیوزلند میباشند. بعنوان مشاور مهاجرت امور مهاجرت خدمات مشاوره خود را علاوه بر متقاضیان، بصورت هفتگی از طریق رادیو نشاط استرالیا و همایش های سالیانه در ایران برگزار میگردد. دفاتر مرکزی ایشان در استرالیا سیدنی شرکت Go to Australia Ltd و در ایران با نام شرکت "مهاجران خوش آتیه" شناخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت