5 مرحله کلیدی برای موفقیت کسب و کاردر استرالیا

گام های مهم برای مهاجران آینده و جدید به استرالیا قبل از شروع یا سرمایه گذاری کسب و کار در استرالیا چیست؟ مامور اصلی پروژه BSMQ لین هان تحقیق عالی خود را در مورد اینکه چه چیزی می تواند یک مهاجر را از نظر تجاری موفق و ناموفق کند، و راه حل هایی برای جلوگیری از این مشکل ارائه کرده است. در مهاجران فردا مرجع مهاجرت به استرالیا،مهاجرت به کانادا و کشورهای اروپایی این عوامل را برای شما معرفی می کنیم.

تحقیق بازار خود را انجام دهید

اگر کسب و کار موفقی در کشور خودتان داشته باشید، همیشه این امکان وجود دارد که آن را نتوانید به طور مستقیم به بازار استرالیا انتقال دهید. به عنوان مثال، شما یک کارخانه را در ایران اداره کرده و 200 نفر را استخدام کنید، اگر فقط مبلغی معین برای سرمایه گذاری دارید، ممکن است به دلیل هزینه های استخدامی و حداقل نرخ حقوق و دستمزد در چنین اندازه ای در استرالیا کارآیی نداشته باشید . یک محصول در کشور شما ممکن است محبوب و مفید باشد اما در استرالیا مورد تقاضا نباشد. علاوه بر این، استرالیا دارای قوانین و مقررات محیطی دقیقی است، بنابراین شما باید مطمئن شوید که کسب و کار شما مجوز های مربوط به قوانین دولتی و مجوز آنها را دریافت می کند. به طور خلاصه، اطلاع بسیار دقیق از شرایط بازار و مشاوره با متخصصان محلی قبل از سرمایه گذاری برای موفقیت شما حیاتی است.

بررسی ساختارهای تجاری مختلف در استرالیا

فقط به این دلیل که شما نوع خاصی از ساختار کسب و کار را در کشور خودتان تنظیم کرده اید – مانند یک اعتماد سازی یا یک شرکت – شاید همان کار را نیاز نباشد در استرالیا انجام دهید. بهترین کاری که باید بکنید این است که یک حسابدار توصیه شده استرالیایی را انتخاب کرده و از او مشورت بگیرید تا بتوانید از گزینه های خود مطلع شوید و ساختار تجاری بالقوه متفاوت از آنچه که در حال حاضر دارید برای شرکتتان در استرالیا ایجاد کنید.

مجوزهای مورد نیاز خود را بررسی کنید

علاقه مند به ساخت و ساز و کسب و کار در استرالیا هستید؟ اطمینان حاصل کنید که درباره مجوز های مربوطه مورد نیاز خود به اندازه کافی تحقیق کرده اید. جنبه های زیادی برای صدور مجوز در نظر گرفته شده است و انجمن های صنفی آن ها را برای توضیح الزامات منتشر کرده اند. برای جزئیات بیشتر، به وب سایت کمیسیون ساختمان و ساخت و ساز کوئینزلند مراجعه کنید.

این فقط یک نمونه از الزامات مجوزها برای یک کسب و کار خاص است، اطمینان حاصل کنید که الزامات صدور مجوز استرالیا در مورد هر گونه از مشاغل تجاری یا پروژه ها را بررسی کرده اید.

توصیه های کسانی چون حسابدار، وکیل و آژانس مهاجرتی

در نظر گرفتن این سه متخصص کلیدی برای موفقیت شما در استرالیا ضروری است. باز هم، اطمینان حاصل کنید که تحقیق خود را در مورد افرادی که اطلاعات دارند، به خوبی انجام دهید. قبل از اینکه به یک آژانس مهاجرتی مراجعه کنیدد، مطمئن شوید که در MARA ثبت شده است و مشکلی نداشته است. توصیه های خود را از طریق دوستان، خانواده و سایر مهاجرین موفق استرالیا در جامعه خود دنبال کنید و مطمئن شوید که توصیه های این متخصصان را با تحقیقات اضافی خود در موارد فوق ترکیب می کنید.

دانستن شرایط ویزا ونظارت به مراحل اخذ ویزای اقامت خود

درخواست اقامت دائم 188 برای گرفتن اقامت دائم با ویزا 888 در تقریبا 4 سال ممکن است؟ حتی یک ویزای دائم 132 مرحله نظارت دارد که باید از آن اطلاع داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که شما کاملا مطلع هستید شرایط لازم برای اخذ اقامت دائم را دارید – مثلا زمانی که شما نیاز دارید که کسب و کارتان را می خواهید راه اندازی کنید با یا مدتی که لازم است سرمایه گذاری خود را حفظ کنید و شرایط اقامت خود را بدانید.

اطلاعات مفید دیگر را می توان در وب سایت دولتی کوئینزلند و کسب و کار کوئینزلند یافت:

business.qld.gov

سیروس احمدی
سیروس احمدی
سیروس احمدی با نزدیک به یک دهه تجربه در امور مهاجرت کشور استرالیا و نیوزلند بعنوان کارشناس رسمی مهاجرت کشور استرالیا با کد شناسه MARN:0854826 و کارشناس رسمی مهاجرت نیوزلند میباشند. بعنوان مشاور مهاجرت امور مهاجرت خدمات مشاوره خود را علاوه بر متقاضیان، بصورت هفتگی از طریق رادیو نشاط استرالیا و همایش های سالیانه در ایران برگزار میگردد. دفاتر مرکزی ایشان در استرالیا سیدنی شرکت Go to Australia Ltd و در ایران با نام شرکت "مهاجران خوش آتیه" شناخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت