ویزای کاریابی Job Seeker آلمان|به علت شیوع کرونا فعلا بخش آلمان فعالیت ندارد

ویزای جستجوی کار (Job Seeker) آلمان چیست؟

ویزای جستجوی کار آلمان که بصورت رسمی ویزای Job Seeker آلمان شناخته میشود یک نوع ویزا برای افراد تحصیل کرده و ماهر است که فرصت حضور در این کشور برای یافتن کار در آلمان و دریافت حق اقامت دائم از طریق دریافت کارت آبی (Blue Card) برای زندگی در آلمان را میدهد.

کشور آلمان اولین و قدرتمندترین اقتصاد را در بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارد. بازار کار آلمان در بخش صنعت و خدمات رشد تقاضای بالایی برای جذب نیروی کار ماهر را دارد و یکی از نکات مهم در این کشور نرخ بسیار پایین بیکاری است. با استفاده از ویزای جستجوی کار آلمان افرادیکه توانائی های بالایی در زمینه فنی و تخصصی دارند آلمان را بعنوان کشوری که در آن زندگی کرده و فرزندان خود را پرورش دهند انتخاب میکنند.

ویزای کاریابی Job Seeker آلمان میتواند مزایای زیادی را برای شما فراهم کند: سیستم آموزشی پیشرفته، بازار کار قوی، صنعت پیشرفته، امنیت بالا و ... میباشد، اما مهمتر از اینها برای متقاضیان مهاجرت برای کار به آلمان بالا بودن سطح دستمرد و حقوق آلمان نسبت به سایر کشورهای اروپایی است. لذا اگر شما تصمیم به کار و اقامت در این کشور دارید اولین و بهترین گام بررسی قوانین ویزای جستجوی کار سپس اقدام و اخذ کارت آبی اقامت میباشد.

درباره ویزای کاریابی Job Seeker آلمان

ویزای جستجوی کار آلمان یک مجوز ورود برای یافتن کار که در گام اول به شما اجازه میدهد به مدت 6 ماه در کشور آلمان اقامت کرده و کار مورد نظر خود را بیابید.

در صورتیکه در طی این مدت 6 ماهه موفق به یافتن کار و استخدام در آلمان شوید به شما کارت آبی آلمان اعطا میگردد

از طریق کارت آبی آلمان شما میتوانید در صورتی که متاهل باشید خانواده تان را برای زندگی به آلمان بیاورید.

لطفا توجه داشته باشید که داشتن ویزای جستجوی کار آلمان به شما اجازه نمیدهد بلافاصله در کشور آلمان شروع بکار نمائید، این ویزا به شما اجازه ورود به کشور آلمان را جهت بازدید از این کشور و مصاحبه های شغلی جهت استخدام در این مدت 6 ماهه را میدهد.

شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان

توجه: لازم است یاد آوری کنیم اطلاعاتی که در اینجا به حضورتان ارائه میگردد صرفا جهت کسب اطلاعات لاز درباره ویزای جستجوی کار آلمان است و راهنمای گام به گام اقدام نیست و اگر خودتان شخصا مایل به اقدام باشید جزئیات بیشتری وجود خواهد داشت که بایست توسط کارشناس مهاجرت آلمان بررسی شود.

1 » شرایط مورد نیاز

 • حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی از هر دانشگاهی در ایران و جهان یا مدرک فنی تخصصی معتبر که اعتبار آن مورد تائید اداره آموزش و پرورش آلمان باشد
 • حداقل 3 سال سابقه / تجربه کاری در زمینه مدرک تحصیلی
 • تمکن مالی که ثابت کنید در مدت 6 ماه اولیه که در آلمان هستید توانائی پرداخت هزینه ها روزمره خود را دارید (6000 یورو)
 • دارا بودن بیمه مسافرتی که تا زمانی که شغل مورد نظر خود را یافتید شما را پوشش دهد

مطالب مرتبط: امکان تحصیل رایگان در آلمان


2 » مدراک مورد نیاز

گام بعدی تهیه و تنظیم مدارکی است که پس از اخذ وقت ملاقات با سفارت باید تهیه و به همراه داشته باشید:

عدم تهیه کامل و تحویل این مدارک باعث مردود شدن پروسه اخذ ویزا خواهد شد

 • تکمیل فرم ویزا مدارک مرتبط به سفارت المان (توسط کارشناس ما انجام خواهد شد)
 • تهیه و ارائه نامه توجیحی مبنی برای اثبات دلایل سفر شما به آلمان به زبان انگلیسی و آلمانی (توسط کارشناسان ما انجام خواهد شد)
 • گذرنامه معتبر با حداقل 12 ماه اعتبار داشته باشد.
 • سه عدد عکس در ابعاد پاسپورتی.
 • ترجمه تائید شده از آخرین مدارک تحصیلی دانشگاهی و سال آخر دبیرستان
 • مدرکی که ثابت کند در هنگام ورود به آلمان در کجا اقامت خواهید کرد (با هماهنگی کارشناسان ما انجام خواهد شد)
 • یک نسخه از اطلاعات قبلی شخصی که با جرئیات تمام نوشته شده باشد CV (توسط کارشناسان ما انجام خواهد شد)
 • نامه موجودی بانکی (تمکن مالی) که ثابت کند شما معادل مبلغ 6000 یورو را در حساب خود موجود دارید.

لازم بذکر است تهیه کلیه مدارک فوق به این معنی که شما بصورت تضمینی ویزای 6 ماهه را اخذ نموده اید نمیباشد. تصمیم گیری در مورد ویزا صرفا بعهده افسر ویزا در سفارت آلمان میباشد اما کارشناسان ما با تکمیل دقیق و ارائه مدارک توجیحی مناسب شانس دریافت این نوع ویزا را به حداکثر میرسانند.

چگونه در شغل مناسب استخدام شویم؟

پس از اخذ موفقیت آمیز ویزای جستجوی کار آلمان و حضور در این کشور دانستن چند نکته درباره اخذ موفقیت آمیز پیشنهاد کاری و استخدام در این کشور بسیار مفید است:

1 » مهارت زبان آلمانی

یکی از مهمترین گزینه هایی که شخص تازه وارد با دانستن آن میتواند به راحتی با جامعه و کارفرما های آلمانی رابطه برقرار کند و از طرفی تسلط نسبی به این زبان یکی از موارد مهمی است که اکثر کارفرمایان به آن توجه خواهند داشت.

2 » رزومه قوی و تجربه کاری مرتبط

با داشتن تجربه کاری مرتبط و ارائه رزومه قوی از سابقه ی کاری میتوان به میتوان با احتمال بیشتری کارفرمایان آلمانی را به استخدام شما قانع نمود

3 » مدارک فنی و بین المللی

کارهای فنی همچون جوشکاری, لوله کشی و ... و مهارت های تخصصی مثل حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات (برنامه نویس نرم افزار, کارشناس شبکه) و صنایع وابسته به حوزه خودرو جز مشاغل پر طرفدار در کشور آلمان هستند, شما همچنین میتوانید لیست تقاضاهای نیروی کاری آلمان را از طریق وبسایت رسمی این کشور پیگیری بفرمایید.

مزیت زبان آلمانی برای استخدام و اخذ اقامت دائم

بدون شک میزان موفقیت شما برای در استخدام در آلمان در کنار تخصص و تجربه کار بسیار وابسته ب مهارت زبان آلمانی دارد

توجه داشته باشید متخصصین رشته های نرم افزار، برنامه نویسی، فناوری اطلاعات و مشاغل با نیروی کار کمیاب مدرک زبان آلمانی چندان مورد تاکید کرفرمایان نیست اما سایر مشاغل مهندسی و فنی به نسبت تعامل شما با کارفرما و همکاران زبان آلمانی یکی از الزامات کارفرما جهت استخدام است

زبان آلمانی چه تاثیری در اخذ اقامت دائم دارد؟ با داشتن مدرک زبان آلمانی زمان اخذ اقامت دائم کشور آلمان از 33 ماه به 21 ماه کاهش خواهد یافت

سیروس احمدی
سیروس احمدی
سیروس احمدی با نزدیک به یک دهه تجربه در امور مهاجرت کشور استرالیا و نیوزلند بعنوان کارشناس رسمی مهاجرت کشور استرالیا با کد شناسه MARN:0854826 و کارشناس رسمی مهاجرت نیوزلند میباشند. بعنوان مشاور مهاجرت امور مهاجرت خدمات مشاوره خود را علاوه بر متقاضیان، بصورت هفتگی از طریق رادیو نشاط استرالیا و همایش های سالیانه در ایران برگزار میگردد. دفاتر مرکزی ایشان در استرالیا سیدنی شرکت Go to Australia Ltd و در ایران با نام شرکت "مهاجران خوش آتیه" شناخته میشود.

93 دیدگاه

 1. احمد طلایی گفت:

  سلام
  ایا با مدرک فوق دیپلم فنی صنایع چوب و کاغذ و بیشتر از ۱۰ سال تجربه و سن ۳۸ سال و اشنایی متوسط با زبان انگلیسی میشه برای ویزای ۶ ماهه المان اقدام کرد

 2. محسن گفت:

  با سلام
  مرتبط بودن رشته تحصیلی و تجربه کاری تا چه حد مهمه؟ من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه پیام نور دارم ولی ۱۰ سال سابقه کار در زمینه دوربینهای مداربسته و سیستمهای حفاظتی و دزدگیر دارم ۳۵ سالمه و آشنایی متوسط با زبان انگلیسی
  و اینکه چون فراگیر پیام نور بودم اصلا مدرک تحصیلیم قابل قبول هست برای المان یا خیر؟

  • مدرک تحصیلی شما مورد تایید کشور آلمان هست اما، اینکه با توجه به تخصص غیر مرتبط بتوانید در کشور آلمان استخدام شوید بستگی به شرایط خودتان دارد

 3. سیاوش گفت:

  سلام ببخشید روال قانونی بردن همسر پس از یافتن کار در آلمان از طریق ویزای جستجوی کار چیست؟
  در صورت پیدا کردن کار در آلمان باید ویزا را تغییر بدهیم و سپس برای آوردن همسر اقدام کنیم؟
  متشکرم

 4. احمد فرزادگان گفت:

  با سلام .بنده دارای ۴۱ سال و لیسانس مهندس شیمی ازدانشگاه فردوسی مشهد هستم .دارای ۱۶ سال سابقه کار در تولید و مهندسی هستم . آیا می توانم ویزای ۶ ماهه کاریابی آلمان را دریافت کنم ؟

 5. حسین گفت:

  با سلام
  بنده دارای فوق لیسانس نرم افزار کامپیوتر و ۱۳ سال سابقه کار برنامه نویسی هستم
  ۳۵ سال دارم و مدرک زبان فرانسه و آیلتس دارم میتوانم برای ویزای کاریابی اقدام کنم ؟
  احتمال گرفتن ویزا چقدر هست؟

 6. علیرضا گفت:

  سلام وقتتون بخیر،من مدرک لیسانس برق قدرت پیام نور با معدل ۱۳/۲۱و ۲۶ سال سن وداشتن مدارک برقکار ماهر۲۸۰۰ ساعته طرح مشترک ایران و المان و ۷۲۰ ساعته الکترونیک صنعتی و ۲۷۲ ساعته plcدرجه ۲ و درایو و مانیتورینگ فنی و حرفه ای رو دارم اگه مدرک ایلتس زبان بگیرم بدون سابقه کار میتونم اقدام کنم واس المان ،ممنونم

 7. علیرضا گفت:

  سلام عذر میخوام آقای احمدی دو تا سوال داشتم از شما،چه سطحی از زبان المانی و حداقل چند سال سابقه کاری داشته باشم اقدام کنم،لطف کردید جوابم رو دادید ،خدا پشت و پناهتون (از لحاظ سابقه من دوران خدمتم ۲۱ ماه برقکار پادگان بودم)

 8. علیرضا گفت:

  سلام آقای احمدی میشه جواب سوال بالایی رو بدین ممنونم.

 9. نبی اله طالب پور گفت:

  سلام
  من دیپیم و فوق دیپلم مکانیک خودرو دارم حدود ده سال سابقه کار و دو سال قبل هم لیسانس مکانیک گرایش تاسیسات حرارتی و برودتی گرفتم و پس از لیسانس دو سال سابقه کار دارم تخصص من هم لوله کشی و تاسیسات حرارتی و برودتی و تعمیرات مکانیکی کارخانه هستش .با این شرایط میتونم برای ویزای job seeker اقدام کنم اشنایی با زبان انگنیسی در حد ایلس ۵ ممنون

 10. مریم گفت:

  سلام .کارشناس علوم آزمایشگاهی با۱۳سال سابقه کارهستم ومتاهل بادوفرزندوبدون مدرک زبان.امکان گرفتن ویزای کاررادارم؟

 11. شيما گفت:

  سلام
  من لیسانس فیزیک از دانشگاه پیام نور و فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه ازاد دارم. ده سال سابقه کار دارم . کارمند صداو سیما و صدابردار هستم. رشته تحصیلیم با کارم کاملا مرتبطه.و زبان المانی نمیدونم.امکان گرفتن ویزای جاب سیکر و پیدا کردن کاردر المان دارم؟

  • سلام.
   امکان اخذ ویزای جاب سیکر بله، اما پیدا کردن کار بسیار به میزان سابقه و مهارت شما در کنار مهارت مکالمه شما به زبان آلمانی دارد

 12. سارا گفت:

  سلام من لیسانس مهندسی عمران دانشگاه علمی کاربردی تهران دارم و همسرم مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک و ۵ سال سابقه کار مرتبط با رشته دارند. برای این که چند ماه مجبور به جدایی نباشیم تصمیم داریم هر دو درخواست ویزای کار آلمان بدیم و با هم به آلمان بریم. می خواستم بدونم اگر توی آلمان یکی از ما کار پیدا کنه نفر دوم میتونه با توجه به این که همسر اون فرده به عنوان همسرش (نه با ویزای کارش) آلمان پیش اون بمونه و شامل اقامتش بشه؟ و این که پس از این که ویزای کار رو گرفتیم توی اون شش ماه بعد از این که کار پیدا کردیم چه کاری باید انجام بدیم برای گرفتن اقامت و استخدام؟

 13. عباد گفت:

  با سلام.پسرم ۵ سالش هست وبا ضریب هوشی خیلی بالا عضو جامعه جهانی تیزهوشان( mensa)میباشدودارای کارت عضویت نیز هست.والان در موسیقی ساز پیانو نیز بااین سن کم فوق العاده قوی میباشد و شاگرد استاد انوشیروان روحانی بزرگوار میباشد این امکان وجود دارد که بتواند در مدارس المان شروع به تحصیل نماید. سپاسگزارم راهنمایی فرمایید

 14. جلال گفت:

  با سلام
  من هم مدرک لیسانس و هم رشته ی شغلیم در رابطه با مشاغل دریایی و بندری است. هفت سال سابقه کار دارم. تسلط به زبان انگلیسی دارم اما آلمانی خیر. آیا شانس کاریابی در مشاغل مربوط به بندری برای من وجود دارد؟

 15. نیلو گفت:

  سلام، همسرم لیسانس مهندسی کامپیوتر و ۱۲ سال سابقه کار دارند و در حال اقدام برای گرفتن مدرک زبان فرانسه هستند، آیا شانسی برای ویزای کار با این شرایط در آلمان دارند؟

  • سلام. با شرایط اعلام شده و در نظر گرفتن مورد تایید بودن مدرک تحصیلی ایشانف ایشان شانس زیادی برای این ویزا و علاوه بر آن استخدام و اخذ کارت آبی حتی بدون مدرک زبان آلمانی را خواهند داشت

 16. کیوان گفت:

  سلام با احترام لیسانس مهندسی مکانیک سراسری و ارشد اب و فاضلاب آزاد ۲۰ سال سابقه در صنعت خودرو ، کشتیرانی ، و تهویه مطبوع هم کارمندی هم کارفرمایی دارم مدرک زبان ایلتس ۵.۵ دارم سن ۴۹ سال ساپورت مالی لطفا امکان ویزای جستجوی کار را بفرمایید

 17. با سلام من ۳۷ساله ومتاهل دارای لیسانس دامپروری و۱۴ سال سابقه کار مرتبط در زمینه گاوداری صنعتی همراه با بیمه هستم ولی مدرک زبان ندارم آیا شانسی برای کار در این زمینه در کشور هلند یا دیگر کشورهای اروپا دارم.با تشکر

  • سعید گفت:

   با سلام من ۳۷ساله ومتاهل دارای لیسانس دامپروری و۱۴ سال سابقه کار مرتبط در زمینه گاوداری صنعتی همراه با بیمه هستم ولی مدرک زبان ندارم آیا شانسی برای کار در این زمینه در کشور هلند یا دیگر کشورهای اروپا دارم.با تشکر

   • سلام جناب آقای سعید جابرزاده،
    برای کشور آلمان برای رشته شما نیاز به داشتن حداقل نمره زبان B1 آلمانی میباشد، برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

  • سلام. نیاز به داشتن مهارت زبان آلمانی الزامیست. و ممدرک تحصیلی شما نیز نیاز به ارزیابی دارد

 18. ارمین گفت:

  سلام من فوق لیسانس مکانیک ساخت و تولید دارم و ۱۴ سال سابقه رسمی تد ریس فنی حرفه ای در رشته مربوط به خودم را دارم یعنی تراشکاری و فرزکاری و نقشه کشی صنعتی و.. یعنی شغل من مدرس فنی بوده است و مهارت فنی و عملی یاد میدادم ایا می توانم درخواست ویزای جستجوی کار بدهم

 19. مهرداد گفت:

  سلام لیسانس ماشین افزار دارم از دانشگاه علمی کاربردی ماشین سازی اراک.آشنا به جوشکاری و تراشکاری هستم.تقریبا چهار سال در شرکت خصوصی دراین زمینه ها کارکردم.شغل خودم نجاری و پارکت هست و هشت سال تجربه دارم.۳۷سالمه متاهل و بدون فرزند هستم.زبان خارجه فقط استانبولی بلدم و یکم انگلیسی. به نظر شما برن دنبال یادگیری زبان آلمانی یا با أین شرایطم امیدی نیست؟

 20. Mehran گفت:

  با سلام، من ۳۳ سالمه، مدرک لیسانس مهندسی کشاورزی از دانشگه تهران و فوق لیسانس از دانشگاه بوعلی سینا. حدود ۳ سال هم سابقه کار در بانک کشاورزی دارم. می خواستم بدونم احتمال دریافت ویزا وجود داره یا نه؟

 21. Mehran گفت:

  با سلام، من ۳۳ سالمه. مدرک لیسانس مهندسی کشاورزی از دانشگاه تهران وفوق لیسانس از بوعلی سینا. حدود ۳ سال هم سابقه کار در بانک کشاورزی دارم. می خواستم بدونم احتمال دریافت ویزا هست؟

 22. Mehdi گفت:

  سلام
  من ۴۰ سالمه و دانشجوی ترم چهارم دکتری حسابداری و حدود ۶ ساله کارشناس بازارایابی بانک دولتی هستم، متاهل و دو پسر ۹ و ۱۴ ساله دارم. آشنایی کامل جهت استفاده از کامپیوتر و نرم افزار کاربردی دارم. تا حدودی هم به زبان انگلیسی آشنایی هستم، خانمم هم دارای لیسانس حقوق و اکنون داور حقوقی هستن، می خواستم واسه مهاجرت اقدام کنم نظرتون چیه؟

 23. ندا گفت:

  سلام. من ۱۱ سال سابقه کار در زمینه مدیکال IT بیمارستانی و برنامه نویس دارم. یه سوال دارم برای گرفتنه ویزایه کاری چقدر سن میتونه مهمه باشه؟ در حاله حاضر ۳۹ سالمه . البته یه زمانی هم برای گرفتنه مدرکه آلمانی میخوام.

 24. مجتبی برارزاده گفت:

  با سلام ۳۱ سال سن دارای همسر و یک فرزند ۴ ساله هستم و معلم ورزش در استخدام رسمی آموزش و پرورش هستم (۸ سال سابقه)
  ۱.فوق لیسانس تربیت بدنی (دانشجوی دکتری ترم ۴ دانشگاه آزاد)
  ۲.دارای مدرک بین المللی غواصی
  ۳.مدرک درجه ۱ نجات غریق
  ۴. مربیگری شنا درجه ۲ (۱۰ سال سابقه)
  ۵. مربیگری بدمینتون درجه۳
  ۶. مربیگری والیبال درجه ۳
  ۷.تعدادی عنوان قهرمانی دانشجویان کشور در شنا
  ۸. و تدریس در دانشگاه و موسسات آموزش عالی
  ۹. چند مقاله تخصصی در حوزه ی تربیت بدنی (ISC) هستم

  همسرم
  ۱.فوق لیسانس تربیت بدنی (دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد ترم ۴)
  ۲. مربی درجه ۲ کاراته
  ۳.داوری RF3 کاراته
  ۴.دان۳ کاراته
  ۵.مربیگری ژیمناستیک
  ۶.مربیگری دو و میدانی
  ۷.مربیگری بدمینتون
  ۸.همچنین دیپلم طراحی و دوخت لباس
  کل سرمایه بنده برای انجام امور مهاجرت احتمالی حداکثر ۱۰۰ میلیون تومان (کلیه هزینه ها از جمله حق وکالت …)

  چه روش و چه کشوری برای مهاجرت بنده پیشنهاد می کنید (۱۰۰% قصد مهاجرت دارم) در آلمان و انگلستان و استرالیا دوستانی دارم
  سپاس

 25. مجتبی برارزاده گفت:

  نه خودم و نه همسرم به زبان خارجه تسلط نداریم

 26. masoud گفت:

  سلام من مهندس کامپیوتر هستم و ۱۴ سال سابقه کاری دارم ، جا های بزرگی کار کردم ، و تقریبا ۹ تا Certificate بین اللملی در زمینه رشته دارم که همشون جزو برترین های هستند ، اگر برای ویزا کار المان اقدام کنم میتونیم بگیرم؟ و اینکه اونجا کار گیر میاد

 27. عليرضا گفت:

  باسلام
  بنده لیسانس ماشین ابزار (ساخت و تولید) دارم با معدل ١٧:٣٠ از دانشگاه سراسری . مدرس فنی آموزش و پرورش با سابقه رسمی ١٠ سال و مسلط به زبان انگلیسی و در ابتدای یادگیری مهارت آلمانی .
  آیا میتوانم با اخذ ویزای کاریابی آلمان و پس از اخذ مدرک زبان b1 . در همان فرصت ۶ ماهه کار مرتبط با تدریس فنی یعنی همان مدرس فنی در هنرستان های آلمان شوم ؟؟؟ متشکرم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید بیام دفترتون

 28. عليرضا گفت:

  باسلام
  بنده لیسانس ماشین ابزار (ساخت و تولید) دارم با معدل ١٧:٣٠ از دانشگاه سراسری . مدرس فنی آموزش و پرورش با سابقه رسمی ١٠ سال و مسلط به زبان انگلیسی و در ابتدای یادگیری مهارت آلمانی .
  آیا میتوانم با اخذ ویزای کاریابی آلمان و پس از اخذ مدرک زبان b1 . در همان فرصت ۶ ماهه کار مرتبط با تدریس فنی یعنی همان مدرس فنی در هنرستان های آلمان شوم ؟؟؟ متشکرم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید بیام دفترتون

 29. mahan گفت:

  با سلام
  سوال داشتم آن هم اینه که
  آیا شما و همکارانتان رجیستر شده اید ؟
  و این که امکان نشان دادن Certificate یا License یعنی مدرک وکالت وکیل خود را دارید؟
  با تشکر

 30. کیوان گفت:

  سلام بنده ۲۸ سال و همسرم ۲۶ سال….خودم دارای مهندسی مکانیک . همسرم مهندسی شیمی از دانشگاه ازاد هستیم.
  مدرک ۶.۵ ایلتس دارم ا.۳ ساله که به عنوان کارشناس فنی و اجرایی در شهرداری مشغول به کارم. همسر مدرک ارایشگری فنی و حرفه ای داره
  چقدر شانس دریافت ویزا داریم؟ هردو با هم قصد داریم اقدام کنیم.

 31. کیوان گفت:

  سلام بنده ۲۸ سال و همسرم ۲۶ سال….خودم دارای مهندسی مکانیک . همسرم مهندسی شیمی از دانشگاه ازاد هستیم.
  مدرک ۶.۵ ایلتس دارم.۳ ساله که به عنوان کارشناس فنی و اجرایی در شهرداری مشغول به کارم. همسر مدرک ارایشگری فنی و حرفه ای داره
  چقدر شانس دریافت ویزا داریم؟ هردو با هم قصد داریم اقدام کنیم.

 32. محمد گفت:

  با عرض سلام من ۳۴ سالمه و لیسانس IT از دانشگاه پیام نور هستم. چندین مدرک بین المللی از شرکت های مایکروسافت و
  سیسکو دارم و حدودا ۷ سال هم هست که در این زمینه به طور حرفه ای کار می کنم. البته مدرک کارشناسیم رو اخیرا گرفتم و
  نمیدونم که این سابقه کاری که دارم در برای من لحاظ میشه یا فقط سابقه کار بعد از مدرک دانشگاهی مهمه.
  مدرک زبان آیلتس ۷ و آلمانی رو میخوام شروع کنم.
  خواستم ببینم با این شرایط شانس من برای دریافت ویزای جستجوی کار چقدره و در صورت ویزا شدن برای کاریابی چقدر میتونم
  شانس موفقیت داشته باشم.
  ممنونم

 33. علیرضا گفت:

  با سلام من ۳۰ سالمه و دانشجو کارشناسی کامپیوتر هستم و سه ترم دیگه تا فارغ تحصیلی دارم.همچنین ۵ سال سابقه کار تخصصی در حوزه پشتیبانی خودپرداز های بانکی در شرکت توسعه خدمات الکترونیک آدونیس دارم و درحال حاضر نیز مشغول به کارم و همچنین در حال یادگیری زبان آلمانی هستم. با این وضعیت وقت سفارت که ۲ ساله شده و با نظارت مستقیم شما بعد از اتمام تحصیل امکان پیدا کردن کار مرتبط در آلمان وجود دارد؟ شماره تماسم بالا نوشته در صورت امکان لطفا تماس بگیرید با تشکر

 34. محمد حسین یزدی گفت:

  سلام من ۳۰ سال سن دارم دارای مدرک کارشناسی رادیولوژی هستم و ۵ سال سابقه کار دارم
  آیا شغل من جز مشاغل مورد نیاز آلمان هست؟

 35. افسانه گفت:

  سلام من رشته تحصیلی دانشگاهم اقتصاد بوده اما ۹ سال سابقه حسابداری دارم، این رشته و سابقه کارم دقیقا یکسان نبوده تاثیر زیادی داره؟ و اینکه رشته حسابداری جز مشاغل درخواستی تو آلمان هست؟

 36. سجاد گفت:

  سلام من الان ۲۶ سال سن دارم و دانشجوی سال آخر دندانپزشکی هستم. و تابستان ۹۸ فارغ التحصیل میشم. و تا ۲ سال بعدش هم طرح دارم که سابقه کار هم محسوب میشه. بعد از اتمام طرح با چه مکانیسمی میتونم در آلمان جذب کادر درمان بشم؟

 37. لیلا گفت:

  سلام.بنده در رشته زبان انگلیسی (اموزش) در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه ملی مالزی فارغ التحصیل شده ام.۳۹ سال دارم و۱۰ سال سابقه تدریس در دانشگاه ها و مدارس با سابقه ۵ سال بیمه دارم. ۳ مقاله چاپ شده در زمینه تحصیلی انجام داده ام. همسرم ۴۳ ساله و ۱۵ سال سابقه کاری و بیمه در شاخه نساجی با مقطع کارشناسی تکنولولوژی نساجی از ایران و ارشد مکانیک از دانشگاه فنی مالزی را دارد. ۱ دختر ۱۴ ساله نیز داریم. با شرایطی که بنده و همسرم داریم ایا شرایط مهاجرت برای ما مهیا است یا خیر. همسرم با زبان انگلیسی اشنایی داشته و تا حدودی با زبان المانی اشنایی دارد.

 38. اکبر گفت:

  سلام بنده مدرک بین اللمللی جوشکاری را دارم و سابقه جوشکاری را دارم و الان کم و بیش انجام می دهم. ولی در حاضر چند سال است کار اداری دارم و حسابداری انجام می دهم مدرک دانشگاهی من هم ارشد حسابداری است ودر زمینه پرورش زنبو ر ، گاو و گوسفند هم مهارت دارم و دارای سن ۳۶ سال می باشم.و خانم بنده هم چند مدرک فنی و حرفه ای دارد و سابقه کار تزریقات، خیاطی و کاموا بافی و کیف دوزی را ادرد با این شرایط می توانیم ویزای کاری بگیریم. ولی مدرک آلمانی و انگلیسی نداریم

 39. اکبر گفت:

  ببخشیید من که مدرک ارشد حسابداری را دارم

 40. امیرعلی گفت:

  سلام.ببخشید بازار کار رشته مهندسی عمران در المان چگونه هست؟بنده لیسانس عمران هستم۳۷ساله.ممنون

  • حسین گفت:

   پس چطور در ۲ سال اخیر شمار بسیاری از معمارا و عمرانی ها از ایران جاب سیکر رفتند قرارداد هم بستند؟

 41. حمید گفت:

  سلام من دارای لیسانس و فوق لیسانس حقوق با ۷ سال سابقه کار ( مشاوره حقوقی و تدریس) مرتبط با رشته حقوق ، متاهل هستم و همسر لیسانس حقوق ولی سابقه کار غیر مرتبط دارد ایا می توانم ازطزق ویزا کاری به المان مهاجرت کنم

 42. عسل گفت:

  سلام من ۴۴ سال سن دارم لیسانس ریاضی کاربردی سال ۱۳۷۱ از دانشگاه تبریز و ۱۳ سال سابقه کار در زمینه آی تی و تحلیلگر سیستم با سابقه بیمه و الان دانشجوی ارشد آی تی هستم و خرداد فارغ التحصیل می شوم. یک دختر ۱۵ ساله دارم شرایط من برای کدامیک از کشورهای استرالیا آلمان انگلیس و کانادا بهتر است آیا ویزای کاری را توصیه می کنید یا ویزای تحصیلی با فاند برای دکترا و چقدر شانس برای هر کدام از این کشورها دارم؟
  ممنون از وقتی که می گذارید.

 43. مهدی گفت:

  سلام
  مبلغ ۶۰۰۰ یورو رو باید داخل چه‌حسابی داشته باشیم و اینکه‌۶ ماهی که آلمان‌هستیم باید از همین ۶۰۰۰ یورو استفاده کرد یا راه‌کسب درآمد دیگه ای هم‌هست و اگر آشنا داشته باشیم اونجا بازم باید ۶۰۰۰ یورو رو داد ؟

 44. مهران گفت:

  سلام _ من دارای مدرک mcitp از شرکت Microsoft هستم و ۸ سال سابقه کار دارم از قبل از اخذ مدرک . همچنین مدرک scuba diving از paid .
  شانس من برای این ویزا چقدر هست ؟

 45. S.naghibhamid@gmail.com گفت:

  سلام‌و دورود
  من لیسانس کشاورزی تخصص پرورش طیور رو دارم با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در رشته خودم و خودم در حال حاضر مرغداری دارم آیا میتوانم اقدام کنم برای آلمان یا کشورهای دیگه؟بهترین پیشنهاد شما با توجه به تخصص‌و و رشته من کدام کشور است؟

 46. پدرام گفت:

  با درود و خسته نباشید . من کارشناسی کامپیوتر از دانشگاه باهنر شیراز و دارم و ۶ سال سابقه کار برنامه نویسی توی یه شرکت خصوصی دارم . مدرک زبان فرانسه و IELTS رو هم دارم …میشه بگید چطور اقدام کنم !! آیا شانسی دارم ؟

 47. مرتضی قاسملو گفت:

  سلام.من لیسانس حسابداری هستم.شغلم تعمیرات لوازم خانگی قبیل یخچال و لباسشویی و کولر هست.۱۸ سال سابقه کاری دارم و ۱۴ سال بیمه مرتبط با شغلم.۳۸ سالمه.برای ویزای کار آلمان چطور میتونم اقدام کنم؟

 48. محمود گفت:

  سلام
  بنده داروساز هستم، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۳ و از اون زمان سابقه کار دارم، در تامین اجتماعی،کلینیک و مدیریت و مسئول فنی داروخانه خودم.۳۰ سال سن دارم و خانمم هم ۲۹ ساله و داروساز هستن و از سال ۹۳ شاغل در حرفه داروسازی. کدوم کشور رو راحتتر میتونیم اقامت بگیریم؟ بدون سرمایه گذاری البته.

  • سلام – بهترین راه و پردامدترین راه برای شما ، ثبت شرکت در آلمان و یا لهستان ( هزینه کمتر) است . ویزای کار برای شما مناسب نیست چون خیلی بعید است در ابتدا شما بتوانید کار تخصصی خود را پیدا کنید

 49. فرید گفت:

  سلام من ۴۴ سالمه فوق لیسانس برق کنترل دارم و ۲۰ سال سابقه کار مربط با رشته. من می تونم برای ویزای جستجوی کار اقدام کنم؟ ایا محدویت سنی برای ویزای جستجوی کار وجود دارد؟

 50. سلام وقت بخیر
  من ۲۶ سال دارم . دیپلم ساخت و تولید رو دارم و مدرک بین المللی برق ساختمان رو هم دارم. ۷ سال سابقه کار مرتبط با رشته ای دیگه دارم . البته سابقه کار مرتبط با برق ساختمان می‌توانم ردیف کنم. من میتوانم ویزای جستجو جو کار رو در سال ۲۰۲۰ دریافت کنم.

  • سلام لطفا فرم مشخصات کارجو را در منوی اصلی سایت پر کنید وبرای ما ارسال کنید.اگر شرایط شما مطابق با هریک از کشورها باشد با شما تماس گرفته خواهد شد.

 51. حمیدرضا گفت:

  سلام کارشناسی مهندسی معدن با ۹ سال سابقه کار معدن تونل راهسازی هستم مدرک کارشناسی ارشد نفت نیز دارم درمورد ویزای ۶ ماهه امکان یافتن کار دراین زمینه درآلمان یا کشوری دیگر که این مدل ویزا صادر میکند را دارم ؟

 52. انیسه کریم زاده گفت:

  سلام خسته نباشید بنده فوق لیسانس روانشناسی بالینی هستم و دارای۴سل سابقه کاری و بیمه با سن۲۸سال آیا شرایط گرفتن ویزای کاری را دارم؟ ممنونم

 53. شیدا گفت:

  سلام خسته نباشید. من لیسانس حقوق دارم از دانشگاه پیام نور و ۶ سال سابقه کاری در دفتر اسناد رسمی دارم و ۸ سال هست که کارمند دفترخانه هستم. امکان مهاجرت به آلمان دارم ؟؟ از چه طریقی ممنونم از راهنماییتون

 54. Ali گفت:

  سلام من ۳۷ سال سن دارم، متاهل بدون فرزند، دارای مدرک لیسانس زبان ایتالیایی از دانشگاه تهران با سابقه ۱۱ سال بیمه استخدام در شرکت های اپراتوری ایران، سابقه ۳ سال تحصیل در ایتالیا از ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳، درخواست مهاجرت به کشور انگلستان و یا ایتالیا رو دارم. مسلط به زبان ایتالیایی و سطح متوسط زبان انگلیسی. دارای تخصص طراحی وب سایت (بدون مدرک) و دارای نمونه کار. لطفا راهنمایی بفرمایید و در صورت امکان به ایمیل بنده جهت انجام مراحل بعدی راهنمایی های لازم را ارسال فرمایید.

 55. کاظمی گفت:

  سلام- من سئوال دیگه ای داشتم من دیپلم کارودانش در رشته IT و کامپیوتر هستم و مدارک فنی حرفه ای در زمینه فن آوری اطلاعات و شبکه دارم و ۱۶ سال سابقه کار- برای ویزای جستجوی کار اقدام کنم اما در شش ماه نتونم کار پیدا کنم در این شش ماه می تونم اونجا بیزنس و ثبت شرکت راه اندازی کنم و اقامت بگیرم؟

 56. Delshad گفت:

  با سلام
  دانشجوی مهندسی الکترونیک دانشگاه آزاد هستم و با مدرک فوق دیپلم ۱۳ سال سابقه بیمه و ۵ سال سابقه مربوطه دارم و سنم ۳۷ساله . تا سال دیگه مدرک لیسانسمو میگیرم و مدرک b1 آلمانی رو هم میگیرم.
  چند درصد شانس پیدا کردن کار تو آلمان رو خواهم داشت؟
  با هر مبلغ قرارداد می تونم توی آلمان بمونم یعنی اگه بهم تکنیسین برق پیشنهاد شد و درآمدش پایین هم بود دیگه حق موندن تو آلمان رو خواهم داشت؟؟؟؟

 57. کاظم گفت:

  سلام ، با مدرک فوق دیپلم و سابقه ده سال کار بر روی هلیکوپتر های نیمه سنگین و سبک و داشتن مدارک هواپیمایی کشوری میشه اقدام به مهاجرت کرد ؟

 58. مسعود گفت:

  سلام مهندس عمران هستم ۱۰سال سابقه
  خانمم نرس ارشد بیمارستان با ۱۷ سال سابقه
  میشه اقدام کنم برای آلمان؟

 59. اسما گفت:

  سلام
  من کارشناس اتاق عمل هستم با ۶ سال سابقه کار و بیمه.
  آیا با این مدرکم شانس مهاجرت به آلمان یا استرالیا دارم؟

 60. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

 61. سیمین گفت:

  سلام – من ۳۸ سالم هست و دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر دارم و ۱۵ سال هم سابقه کار- آیا می تونم ویزای کار برای آلمان بگیرم؟
  ضمنا دایی من هم حدود ۴۰ سال هست که اقامت آلمان را دارند.

 62. شهریاری گفت:

  سلام بنده دیپلم کامپیوتر دارم با ۱۵ سال سابقه کار . متاهل هستم . به تازگی در ایران شرکت ثبت کردم با عنوان خدمات کامپیوتر و پشتیبانی سرور و آی تی – آیا می تونم برای اقامت آلمان اقدام کنم .
  ضمنا دایی بنده هم حدود ۴۰ ساله آلمان هستن آیا حضور ایشون می تونه کمکی باشه برای اقامت ما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت