لیست کار خارجی | مشاغل خارج از کشور 2019

لیست کار خارجی
فرصت های کار در خارج کشور، معمولا ظرفیت های محدودی دارند و معمولا توسط کشور ها بصورت موقت شده تا کمبود نیروی متخصص خود را از طریق جذب و استخدام نیروی کار خارجی که تخصص و مهارت لازم را دارند تامین نمایند.
اگر شما نیز شرایط هر یک از فرصت های کار برای مهاجرت کاری به خارج از کشور را دارید، حتما شرایط فرصت های کاری و ملزومات آنرا به مطالعه نمایید و با کارشناس کاریابی مربوط به کشور مورد نظر مشاوره های لازم را انجام دهید.

آنچه باید درباره فرصت های کار در خارج کشور و ویزاهای کار بدانید

یکی از بزرگترین اهداف مهاجرت کاری به خارج از کشور برای ما ایرانیان اخذ اقامت و تابعیت کشورهای هدف است، اما طبق تجربه ما این مسئله نمیتواند بزرگترین و مهمترین هدف از مهاجرت کاری باشد.
مهاجرت کاری برای متقاضیان علاوه بر مزایای اقامت کاری، شرایط کسب تجربه و تخصص در شرکت های مطرح دنیا را فراهم میکند و کسب تجربه تضمین کننده آینده روشنتر برای شما برای حضور در سایر کشورها و شرکت های بین المللی خواهد بود.
اگر فرد متخصص درحوزه خود باشید و یا پس از مهاجرت به یک فرد متخصص تبدیل شوید مسلما مهارت کاری شما درب های زیادی را روبه شما برای مهاجرت و کار در سایر کشور های دنیا خواهد گشود.

تماس با کارشناس کاریابی خارجی

02188767265


02188758851


02188758911

سیروس احمدی
سیروس احمدی
سیروس احمدی با نزدیک به یک دهه تجربه در امور مهاجرت کشور استرالیا و نیوزلند بعنوان کارشناس رسمی مهاجرت کشور استرالیا با کد شناسه MARN:0854826 و کارشناس رسمی مهاجرت نیوزلند میباشند. بعنوان مشاور مهاجرت امور مهاجرت خدمات مشاوره خود را علاوه بر متقاضیان، بصورت هفتگی از طریق رادیو نشاط استرالیا و همایش های سالیانه در ایران برگزار میگردد. دفاتر مرکزی ایشان در استرالیا سیدنی شرکت Go to Australia Ltd و در ایران با نام شرکت "مهاجران خوش آتیه" شناخته میشود.

4 دیدگاه

  1. محمد گفت:

    سلام
    تشکر از زحمات شما

  2. م کیان گفت:

    باسلام باتوجه به اینکه در بخش خدمات آموزشی دانشگاه بیش از ۲۰سال فعالیت داشته ام لطفاً در خصوص کار در خارج از کشور راهنمایی فرمایید.ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


استفاده از مطالب وبسایت با ذکر نام شرکت کاریابی بین المللی مهاجران خوش آتیه مجاز است | نقشه سایت